Krótka historia umierania i zmartwychwstania. Przebudzenie

Książka, którą trzymasz w dłoni, opisuje moje życie przed i po przebudzeniu - tym dosłownym, po śpiączce, i tym duchowym. Otrzymujesz zestaw mocnych narzędzi do kreowania swojego życia w lekkości i radości. Wszechświat jest pełen magii i możliwości dostępnych w każdej chwili i dla każdego.

Kiedy obudziłam się ze śpiączki i wróciłam do tej rzeczywistości, przyszła do mnie Świadomość Istnienia Tu i Teraz.

Poznałam Prawo Przyciągania i skorzystałam z możliwości, które pozwoliły mi wykreować dokładnie takie życie, którego doświadczam, z lekkością i radością. Znajdziesz tu moją opowieść o Bliźniaczych Płomieniach i poznasz proces Zmartwychwstania... Dziś wiem, że wszystko zawsze jest dokładnie takie, jakie ma być w danym momencie. Wiem, że Prawo Przyciągania działa 24h na dobę i dobrze wybierać dobre myśli. Wcale nie musimy działać schematycznie, nie musimy podążać utartymi szlakami w naszej głowie. Możemy wybrać coś innego - piękne myśli, magię w każdym dniu, radość z głębi serca... To my jesteśmy KREATORAMI, a wszystko, co najlepsze, jest po drugiej stronie strachu. Wiem też, że myśl jest tylko myślą i zawsze można ją zmienić. W naszych rękach narzędzia... Jak ich użyjemy? Będziemy niszczyć czy budować? Ja dziś chcę budować i każdego dnia budzić się z wdzięcznością, ze mogę kolejny dzień spędzić na tej pięknej planecie. Dzisiaj każdy dzień jest darem i z pokorą przyjmuję to, co przynosi.

Zapraszam Cię w przestrzeń po nowe możliwości - życie w zachwycie.

Informacje dodatkowe o Krótka historia umierania i zmartwychwstania. Przebudzenie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-08-01