Krótko mówiąc

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2001 (data przybliżona)
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788378185147
Liczba stron: 256

Ocena: 5 (2 głosów)

"Krótko mówiąc" to tytuł najnowszego zbioru opowiadań Jeffreya Archera, bestsellerowego autora, o którym krytycy zawsze mówili, że w krótkich formach najpełniej wyraża się jego talent. Można się o tym przekonać czytając te czternaście opowiadań. Różnią się one charakterem, tematem, miejscem akcji, ale łączy je jedno - zaskakujące, absolutnie niespodziewane zakończenie. Zręczna fabuła, styl pełen elegancji, ciepła ironia, pobłażanie dla ludzkich słabości - to dodatkowe atuty tego autora, dzięki którym Archer trafia do serc czytelników. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Kup książkę Krótko mówiąc

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Krótko mówiąc

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2016-03-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 w 2016,
Piętnaście historii charakteryzujących się typowymi dla Jeffreya Archera dowcipem i przewrotnością. Każdy czytelnik znajdzie tutaj coś dla siebie - od wzruszającej opowieści o miłości od pierwszego wejrzenia na stacji metra do historii pomysłowych oszustw przeprowadzanych bezpośrednio na oczach policji, od sztuczek stosowanych przez sprytnych prawników do finansowych matactw brytyjskich dyplomatów. Historia zamieszczona na końcu tego zbioru, Szczęściarze, jest być może najbardziej poruszającym i zapadającym w pamięć opowiadaniem, jakie Archer kiedykolwiek napisał.
Link do opinii
Avatar użytkownika - greenlady
greenlady
Przeczytane:2019-08-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2019,

Zbiór KRÓTKICH opowiadań, które MÓWIĄ o codziennych zmaganiach człowieka z otaczającą go rzeczywistością- rodziną, współpracownikami, instytucjami. Zwarte formy idealne dla zabieganych :) Opowiadania bywają zabawne, ale i refleksyjne, a wszystkie są błyskotliwe i bardzo dobrze napisane. Drobne błędy edytorskie. Myślę, że moja przygoda z Jeffrey Archer na tym się nie zakończy :) Polecam!

Link do opinii
Inne książki autora
Matter of Honor
Jeffrey Archer0
Okładka ksiązki - Matter of Honor

It seems innocent enough. A disgraced British colonel bequeaths a mysterious letter to his only son. But the moment Adam Scott opens the yellowing envelope...

Za grzechy ojca
Jeffrey Archer0
Okładka ksiązki - Za grzechy ojca

Nowy Jork, rok 1939. Harry Clifton, podający się za Toma Bradshawa, zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo brata. Przed sądem broni go ceniony adwokat...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Jesień zapomnianych
Anna Kańtoch
Jesień zapomnianych
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy