Krwawy uczynek

Książka opisuję życie młodej kobiety, które zaczyna wymykać jej się spod kontroli. Ginie jej najbliższa przyjaciółka. Ktoś, kto jest bardzo niebezpieczny, próbuje przejąć kontrolę nad poukładanym życiem głównej bohaterki. A wszystko po to, żeby Daria go pokochała i dzieliła z nim życie. Ta książka to trzymający w napięciu thriller o bezlitosnej namiętności i płaceniu rachunków z przeszłości. Fabuła co rusz zaskakuję nowym wątkiem i niespodziewanym zakończeniem.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Informacje dodatkowe o Krwawy uczynek:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2019-12-06
Tytuł oryginału: Krwawy uczynek
Język oryginału: Polska

Tagi: rumunia

Kup książkę Krwawy uczynek

Krwawy uczynek - opinie o książce

Kryminał, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Poznajemy Darię- dziewczynę, która ma właściwie wszystko: świetną figurę, kochającego narzeczonego, pracę i wspaniałych przyjaciół. I nagle jej cudowny świat się wali: narzeczony ją zdradza, a jej najlepsi przyjaciele Amelia i Błażej, w krótkim odstępie czasu, zostają zamordowani. Ale to nie koniec dramatycznych zdarzeń. Daria zaczyna otrzymywać dziwne wiadomości na małych karteczkach (jakby od tajemniczego wielbiciela?). Tylko kim on jest? I czy ma to coś wspólnego z jej nieżyjącymi przyjaciółmi?
Dużo akcji, dużo dialogów i właściwie od początku mamy podejrzaną osobę o popełnienie morderstw.
Świetnie nakreślone postacie głównych i pobocznych bohaterów.
Książka na jeden dzień, gdyż ma tylko 123 strony. Czyta się ją szybko. Fabuła dość zagmatwana i intrygująca. Dla mnie bomba!

Książka przeczytana w ramach wyzwania "Olimpiada czytelnicza 2020" org. przez Pośredniczkę książek.

Kruk
Katarzyna Mieszczanin0
Okładka ksiązki - Kruk

Uważaj, komu mówisz „nie” Jedna niewinna rozmowa odmieniła życie pewnej młodej kobiety. A ściślej rzecz biorąc –zakończyła je...