Księżniczka Zoja

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Data wydania: 2021-10-07
Kategoria wiekowa: 9-12 lat

Zoja jest superbohaterką a na dodatek księżniczką. Zupełnie taką jak każda z nas, małych i dużych, dziewczyn i kobiet. Nie wierzysz? Zajrzyj do opowieści, które przyniosą ci siłę, niezależnie od tego, ile masz teraz lat.

Czy bycie księżniczką lub superbohaterką oznacza, że otacza nas magia? Oczywiście, ale nie zupełnie taka, o jakiej dotąd czytaliście w bajkach. Ponieważ to magia, którą nie tworzą ani magiczne zaklęcia, ani magiczne różdżki. Nie ma też tu wróżek chrzestnych ani elfów czarodziejów. Jest za to moc, płynąca prosto z serca. Z czyjego serca? Ano właśnie z twojego!

Nikt nie będzie w stanie wyczarować dla ciebie tego, co możesz przywołać tylko ty sama. A kiedy opanujesz tę sztukę, będziesz mogła też dzielić się szczęściem z innymi i żadna magia nie jest do tego potrzebna.

„Księżniczka Zoja” to piękna opowieść o tym, jak znaleźć klucz do serca i głowy, by życie, którym żyjemy stało się naprawdę, naprawdę magiczne.

Tagi: dla dzieci

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Księżniczka Zoja

Opinie o książce - Księżniczka Zoja

Idealne miejsce do życia
Marcin Szmel0
Okładka ksiązki - Idealne miejsce do życia

„Idealne miejsce do życia” to zbiór krótkich opowiadań będących w równym stopniu impresją autora, jak i poważną analizą...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło