Kto zabił Iwonę Wieczorek

,,Kto zabił Iwonę Wieczorek?" - to druga książka Janusza Szostaka o najgłośniejszym zaginięciu w Polsce. Dziennikarz od lat prowadzi wnikliwe śledztwo odsłaniając nieznane, niekiedy szokujące wątki tej tragicznej historii oraz prowadzi poszukiwania zaginionej 19-latki.
W pierwszym książkowym reportażu ,,Co się stało z Iwoną Wieczorek" autor zamknął wyniki swojego śledztwa dziennikarskiego jesienią 2018 roku. Od tego czasu w tej sprawie pojawiły się nowe, zaskakujące kwestie, fakty oraz wątki, które Szostak ujawnia po raz pierwszy w tej książce. Między innymi wskazuje tropy, które prowadzą do morderców 19-latki. Autor zdradza również, kto i dlaczego chroni sprawców i kto od początku wiedział o tym, co stało się z młodą gdańszczanką. Wyjaśnia, dlaczego ta zbrodnia jest tak trudna do wyjaśnienia i komu zależy, byśmy nigdy nie poznali prawdy.
Jednak, jak twierdzi Szostak, ta mroczna historia zmierza do finału, który zaskoczy wiele osób. Także czytelników tej książki, i to już od pierwszych jej stron.Książka będzie zawierała także wiele niepublikowanych dotąd dokumentów oraz fotografii.

Informacje dodatkowe o Kto zabił Iwonę Wieczorek :

Wydawnictwo: Milenium Media
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Kto zabił Iwonę Wieczorek

Kto zabił Iwonę Wieczorek - opinie o książce

Uwielbiam czytać reportaże o zaginionych osobach. Czytając lub słuchając takie książki do końca mam nadzieję, że takie osoby szybko się odnajdą. O sprawie Iwony Wieczorek słyszała chyba cała Polska i nie tylko ona.
W książce ,,Kto zabił Iwonę Wieczorek?" możecie przeczytać mnóstwo ciekawych informacji. Osobiście pierwszy raz dowiedziałam się o niektórych faktach tej sprawy. Przeraził mnie fakt, że matka zaginionej dziewczyny nie chciała, żeby Janusz Szostak szukał jej córki. Pytanie moje dlaczego? Coś musi się za tym kryć. Inne matki zrobiłyby wszystko, żeby tylko ktoś chciał szukać ich zaginionych dzieci. Ona robiła odwrotnie. Czy ktoś jej za to zapłacił? Czy już się pogodziła z faktem, że jej córka nie żyje? Z tego co przeczytałam wynika, że matka postawiła na niej krzyżyk. Nie chciałabym mieć takiego rodzica.
W książce również możecie przeczytać między innymi wypowiedzi jasnowidzów. Czy wiecie, że Rutkowski także brał udział w poszukiwaniach? Jak widać z marnym skutkiem. Znajdziecie tutaj również wypowiedzi innych osób, które brały czynny udział w jej poszukiwaniach. Jesteście ciekawi co mają do powiedzenia jej ,,przyjaciele"?
Czy odnaleziono Iwonę Wieczorek? Czy odnaleziono jej ciało? Czy może do tej pory nic nie wiadomo? Poczytacie ten reportaż, a się wszystkiego dowiecie.
Wciągający reportaż. Zachęcam do jego przeczytania.

Avatar użytkownika - angelikalisiecka
angelikalisiecka
Przeczytane:2022-01-08, Ocena: 5, Przeczytałem,

Kto zabił Iwonę Wieczorek : Historia zaginięcia Iwony Wieczorek to zagadka ktora od 11 lat pozostawala niewyjasniona .Codziennie słyszymy w mediach programach informacyjnych o zaginięciach ludzi młodych dziewczyn,dzieci co dotyka nas i zostaje w pamięci mimo upływu lat Poszukiwania mają jeden cel odnaleźć człowieka żywego czy też martwego  Jedno jest pewne nikt nie zapada się pod ziemię i nie rozpływa w powietrzu a zbrodni doskonalych nie ma Pozostają tylko pytania bez odpowiedzi i ludzie którzy noszą w sobie tajemnice Wątek zaginięcia dziewczyny pojawia się w książce Łowca Nastolatek Krystek i zatoka Sztuki Pojawiają się domysły insynuacje czy nastolatka była jedną z ofiar naganiacza z Wejherowa Zachowanie mamy daje do myślenia ponieważ to matce powinno zależeć najbardziej na odnalezieniu córki a tu brak emocji ,kłamstwa i ta poza w mediach Zapewne jest to  jedno z bardzo trudnych śledztw i zaginięć Pan dziennikarz ujawnia prawdę dąży do niej krok po kroku,pokazuje to co zostało zamiecione pod dywan Jest to moja pierwsza i nieostatnia książka Pana Janusza Szostaka przeze mnie przeczytana .Pisze ciekawie na interesujace tematy angażując się w swoją pracę z powołania Polecam

Co się stało z Iwoną Wieczorek?
Janusz Szostak0
Okładka ksiązki - Co się stało z Iwoną Wieczorek?

Osiem lat poszukiwań, zaangażowanie Policji, jasnowidzów, detektywów. Ślad po Iwonie Wieczorek zaginął w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku...

Więzienny świat. Korupcja, przemoc, seks
Janusz Szostak0
Okładka ksiązki - Więzienny świat. Korupcja, przemoc, seks

Więzienny świat Korupcja, przemoc, seks Rozmowy zza krat. Autor spędził na rozmowach ze skazanymi setki godzin. W efekcie powstał zbiór kilkudziesięciu...