Kup teraz! Jak stworzyć swój e-sklep i odnieść sukces

,,Kup teraz!" to hasło, które w dzisiejszych czasach zna każdy użytkownik sieci. Żyjemy w czasach digitalizacji i wiele aspektów naszego życia przenosi się właśnie do Internetu. Na naszych oczach ma miejsce jedna z większych rewolucji zakupowych w XXI wieku. I ile konsumenci szybko przystosowują się do nowych trendów, inaczej jest już z samym biznesem, który do tej pory w dużej części opierał się na sprzedaży stacjonarnej.

Przejście z offline na online jest jednak możliwe, a w dzisiejszych czasach wręcz konieczne. Ta książka powstała dla ciebie, żebyś mógł postawić pierwsze kroki w biznesie sprzedaży internetowej, dowiedział się o najczęstszych błędach i najlepszych rozwiązaniach oraz dowiedział się:

Jak krok po kroku założyć swój e-sklep? Jak nie dać się naciągnąć na ,,genialne jednodniowe kursy" i złote porady odnośnie sprzedaży w internecie? Czym jest konwersja, Presta, SaaS czy też Google Ads ? Jak współpracować z influencerami i jak reklamować się w sieci? I przełączyć się z trybu offline na online?

Informacje dodatkowe o Kup teraz! Jak stworzyć swój e-sklep i odnieść sukces:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Kup teraz! Jak stworzyć swój e-sklep i odnieść sukces

Kup teraz! Jak stworzyć swój e-sklep i odnieść sukces - opinie o książce