Kuracja antystresowa

Wydawnictwo: Vital
Data wydania: 2019-03-05
Tytuł oryginału: Radikal STRESSFREI: 6 Schritte zu mehr Widerstandskraft und Entspannung
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Sylwia Grodzicka

Stres jest odpowiedzialny za wypalenie zawodowe, choroby serca i układu krążenia, depresje, nerwice, choroby autoimmunologiczne, otyłość i wiele innych, poważnych dolegliwości. Jak wyjść mu naprzeciw i raz na zawsze wyeliminować ze swojego życia? Poznasz wyjątkowe strategie i ćwiczenia do walki ze stresem, stworzone przez coacha Petera Beera. Dowiesz się czym jest rezyliencja, w jaki sposób radzić sobie z własnymi uczuciami, konfliktami i porażkami. Nauczysz się efektywnie korzystać z wolnych dni, spać tak, aby czuć się wypoczętym i świadomie czerpać przyjemność z życia. Zwiększysz swoją odporność na stres i będziesz cieszyć się zrównoważonym i szczęśliwym życiem. Stres? Nigdy więcej!

Źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4881714/kuracja-antystresowa-proste-cwiczenia-i-techniki-ktore-pomoga-skutecznie-wyeliminowac-stres-z-two

Tagi: poradnik Psychologia stres zdrowie

Kup książkę Kuracja antystresowa