KUROKOS BASKET: TOM 30

Kuroko jest w stanie zatrzymać Akashiego poprzez stworzenie pseudo Emperor eye. Dzięki temu Seirin nabiera wiatru w żagle i kontratakuje, zmniejszając prowadzenie Rakuzan do jednego kosza. Akashi po raz pierwszy czuje smak porażki. Czy Seirin uda się wygrać Puchar Zimowy?

Informacje dodatkowe o KUROKOS BASKET: TOM 30:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-09-17, Ocena: 4, Przeczytałem,

MECZ DOBIEGA KOŃCA

I w końcu jest. ostatni tom „Kuroko” trafił wreszcie w moje ręce. Kiedy zaczynałem przygodę z tą serią, nie miałem pojęcia, że potrwa ona tak długo. Chociaż nie znoszę sportu, sięgnąłem po nią na fali ochoty na kolejne shouneny, a także zachęcony samym wyglądem mangi. Nie sądziłem, że może mi się szczególnie spodobać, a jednak. W krótkim czasie pochłonąłem 29 tomów i teraz, po dłuższe przerwie, dane mi było przeczytać finał. I cóż mogę powiedzieć teraz, gdy całość jest już za mną? To samo, co wcześniej – że było warto i że każdy miłośnik shounenów powinien poznać „Kuroko’s Basket” nawet jeśli ma alergię na wszelką sportową rywalizację.

Trwa finałowy mecz Seirin kontra Rakuzan. Do niedawna to ci drudzy prowadzili, potem losy się odwróciły i drużyna Kuroko zaczęła punktować, ale Akashi zdołał wejść w zone i pokazał, że jest w stanie zastąpić całą swoją drużynę sam jeden. A jednak, dzięki połączonym siłom Kuroko i Kagamigo, udało się go zatrzymać i Seirin znów kontratakuje. Sytuacja wydaje się odwracać na ich korzyść, ale do końca zostało jeszcze kilka minut i wciąż może zdarzyć się wszystko. Dosłownie. Kto wygra w tym starciu? Jakie będą konsekwencje wygranej i przegranej? I czy Kagamiemu uda się otworzyć drugie drzwi, które widzi będąc w zone?

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/09/kurokos-basket-30-fujimaki-tadatoshi.html

KUROKOS BASKET: TOM 21
Tadatoshi Fujimaki0
Okładka ksiązki - KUROKOS BASKET: TOM 21

Trwa mecz Rakuzan kontra Shuutoku. Poznajcie rozstrzygnięcie pojedynku pomiedzy Akashim a Midorimą! W drugim półfinale Seirin mierzy się z drużyną...