Kusicielka

Data wydania: 2018-11-22
Tytuł oryginału: Kusicielka

Tom 2 cyklu Cykl Rasa

Drugi tom cyklu Rasa.

Mikayli życie nie głaskało.
Urodzona dla zysku, mając za matkę pijaczkę i ćpunkę, nieustannie musi stawiać czoła różnym przeciwnościom.
Zawsze jednak może być gorzej i dziewczyna przekonuje się o tym na własnej skórze.
Wydarza się tragedia, która zmusza Mikaylę do ucieczki w niebezpieczną Drugą Strefę.
Zmoknięta, przemarznięta i na pół przytomna zasypia w łóżku opuszczonej chaty, na którą przypadkiem udaje jej się trafić.
Chata jednak, bynajmniej, nie jest opuszczona, a chwilowo nieobecny właściciel jest jednym z owianej złą sławą Rasy.
Mężczyzna jest wielki, ponury, diabelnie seksowny i... nie może się doczekać, by pozbyć się Mikayli z domu.
Jared nigdy nie szukał i nie chciał partnerki. Można więc sobie wyobrazić jego zdziwienie, gdy zjawia się ona w jego samotni, emanując zachwycającą mieszanką delikatności i seksu.
Oparcie się urokowi Mikayli jest najtrudniejszym zadaniem, z jakim kiedykolwiek przyszło mu się zmierzyć.

Tagi: miłość Fantasy erotyk Rasa

Kup książkę Kusicielka

Opinie o książce - Kusicielka

Moja Bestia
Natasha Lucas0
Okładka ksiązki - Moja Bestia

Niemal dziesięć lat temu świat, jaki znałam przestał istnieć.Zostałam zniewolona, pozbawiona domu, poczucia bezpieczeństwa, a na koniec ostatniego członka...