Kwoka

Bajki dla malucha to seria najpiękniejszych polskich wierszy dla dzieci, które niezmiennie od lat uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci jak i rodziców, którzy przypomną sobie lata swojego dzieciństwa.

Informacje dodatkowe o Kwoka:

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2009-09-17
ISBN: 978-83-7437-394-4

Kup książkę Kwoka

Kwoka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Klasyka :) Synek zna już prawie na pamięć.

Ta książeczka uczy dzieci dobrego wychowania. Kwoka zaprasza inne zwierzęta do siebie, aby nauczyć je, jak być grzecznymi. Jednak sama obraża zwierzątka i staje się przykładem złego zachowania. Książeczka zawiera wiele ładnych obrazków.

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2017-12-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 250 ksiażek w 2017 roku, Dla dzieci,

Wydanie dla najmłodszych czytelników. Znany wiersz Brzechwy zilustrowany został z myślą o najmniejszych. Uczy z humorem zasad dobrego wychowania.

Najpiękniejsze wiersze dla dzieci
Jan Brzechwa0
Okładka ksiązki - Najpiękniejsze wiersze dla dzieci

Przygoda z poezją zaczyna się już w dzieciństwie. Dzięki tej książce dzieci poznają najpiękniejsze wiersze polskich poetów, tych od dawna znanych, ale...

Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze
Jan Brzechwa0
Okładka ksiązki - Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze

Wyjątkowa edycja wszystkich wierszy dla dzieci Jana Brzechwy. Wspaniałe ilustracje Artura Gulewicza, twarda oprawa, duży format - tego wydania nie może...