Laleczka szefa

Andrzej nie spoufala się z pracownicami. Tym bardziej z Magdą, która jest od niego dużo młodsza. Nie zmienia to faktu, że Andrzej wręcz obsesyjnie myśli o dziewczynie. Pewnego dnia pod wpływem impulsu postanawia zamówić sobie lalkę REAL DOLL naturalnej wielkości. Jej pierwowzorem ma być Magda. Pech chce, że dziewczyna dowiaduje się o nietypowym zamówieniu szefa.

Informacje dodatkowe o Laleczka szefa:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022 (data przybliżona)
Język oryginału: 1

Tagi: romans erotyk romans erotyk erotyki Monika Liga Niegrzeczne nowele

Kup książkę Laleczka szefa

Laleczka szefa - opinie o książce

Tej autorki nie muszę chyba nikomu przedstawiać, gdyż jest znana z wielu ciekawych, mocnych i kontrowersyjnych książek. Jednak w swym dorobku ma również wiele komediowych nowel dla dorosłych czytelników. „Laleczka szefa” intryguje już samym tytułem i uwierzcie mi, uśmiech nie schodził mi z ust praktycznie przez całą lekturę.

Andrzej jest szefem firmy spedycyjnej, w której pracuje obiekt jego westchnień - Magda. Księgowa jest piękna i nie zwraca na niego uwagi. Mężczyzna ma kompleksy z powodu nadmiernego owłosienia, którego niestety brakuje mu na głowie, przez co wszyscy nazywają go Łysym.
Pewnego razu trafia na stronę, która oferuje produkcję interaktywnej, erotycznej lalki, według upodobań klienta. Zaintrygowany Andrzej ulega pokusie, bierze kredyt i zamawia sobie lalkę, która wygląda jak kopia Magdy. Pech chciał, że kobieta przypadkowo odkrywa nietypowe zamówienie szefa.

Czy zabawka zadowoli bohatera? Jak zareaguje Magda na zakup Łysego? Czy los połączy tę dwójkę? Jak myślicie, czy będzie się działo?

Jak było do przewidzenia autorka miała genialny pomysł na fabułę, która mnie totalnie wciągnęła i kilka razy zaskoczyła. Nie mogłam oderwać się od czytania, więc dotarłam do zakończenia w półtorej godziny. Historia jest interesująca, zabawna i momentami mega gorąca. Emocje jakie nas ogarniają są intensywne i skrajne, a wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach.

Kreacja postaci jest świetna i bardzo ich polubiłam. Są to zwykli ludzie z kompleksami, nie wywyższają się i mają swoje problemy. Bez problemu mogłam wyobrazić sobie jakie dylematy i obawy dręczą Andrzeja. Z całego serca kibicowałam mu i trzymałam kciuki by zdobył kobietę, która tak go urzekła. Akcja niegrzecznej nowelki toczy się raczej szybkim tempem, chociaż w kilku momentach zwalnia.

Jeśli nie znacie jeszcze tej książki, a szukacie czegoś lekkiego i innego na jeden wieczór, to zapewniam was, że ta pozycja jest idealna. Przy tej historii rozluźnicie się i zrelaksujecie. Z całego serca polecam!

Andrzej prowadzi własną dobrze rozwiniętą działalność.  Całe życie poświęca głównie pracy i nie ma zbyt dużo czasu na życie towarzyskie, powiedziałabym, że życia towarzyskiego nie ma wcale.  Mimo pracoholizmu Andrzej odczuwa pustkę po powrocie do domu, brakuje mu kogoś, do kogo mógłby się przytulić, pocałować.  Gdy w jego firmie rozpoczyna pracę Magda, dziewczyna marzenie, Andrzej traci rozum. Jest tak zauroczony w tej blond piękności, że jego myśli krążą tylko wokół niej. Niestety Andrzej nie próbuje nawet zagadać z Magdą, ponieważ ta jest piękna i młoda, młodsza niż Andrzej.  Gdy jego myśli nabierają na sile, Andrzej postanawia kupić sobie lalkę REAL DOLL, kopię prawdziwej Magdy, z zachowaniem najmniejszych szczegółów.  Andrzej jako dobry biznesmen zainwestował wszystkie swoje pieniądze w ziemię, wiec, aby zdobyć idealną kopię Magdy, musi skorzystać z kredytu.  Oczywiście druk musiał trafić w ręce dziewczyny, gdyż pracuje w dziale kadr, i papierologia to jej praca. Gdy Magda zobaczyła sumę kredytu i na co jest brany, jej ciekawość zwyciężyła i sprawdziła stronę z lalkami. Postanowiła, że przyjrzy się bliżej swojemu szefowi i dowie się czegoś więcej na temat tajemniczej lalki.   Co się stanie gdy Magda odkryje swoją kopię? Czy może między Andrzejem i Magdą zrodzi się jakieś uczucie?   Bardzo ciekawy pomysł na fabułę, początkowo miałam wrażenie, że książka się dłuży, a końcówka była zbyt szybko zakończona, jednak po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że właśnie tak było idealnie, gdyż mogłam dobrze poznać bohaterów tej powieści.  Zamysł na fabułę jest ciekawy i moim zdaniem dobrze napisany. Osobiście przyznam się Wam, że nie wiedziałam o istnieniu takich lalek i dość mocno wbiła mnie w fotel ta wiedza, ale cóż, skoro ktoś chce taką, to niech ją posiada. Monika Liga już po raz kolejny pokazuje mi, że można stworzyć erotyk z dość dużą dozą żartów, nie mogło zabraknąć tego i w tej książce. Akcja ze wścibską sąsiadką i kuchnią, to było świetne, nie mogłam przestać się śmiać z zaistniałej sytuacji! Kto czytał, ten wie ;)  Nie mogę doczekać się kolejnej książki!   Ocenka: 9/10
Kalejdoskop Zmysłów
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Kalejdoskop Zmysłów

To historia losów Marleny, która postanawia się usamodzielnić. Odziedziczyła niewielkie mieszkanko po babci i postanawia je wyremontować...

Zakazana
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Zakazana

Markowi pękło serce, gdy Beata, jego pierwsza miłość porzuciła go, znikając z jego życia. Poukładał sobie świat i był pewien, że nic nie naruszy fundamentów...