Landon & Shay. Tom 2

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-09-23
ISBN: 9788381952491
Tytuł oryginału: Landon & Shay

Dawno temu zakochałam się w chłopaku. Pięknym, choć borykającym się z trudami życia.

Niektórzy ostrzegali mnie przed rozwijaniem tych uczuć, ale nie słuchałam. Byliśmy młodzi, słabi, głupi.

I niebezpiecznie zakochani, ale zupełnie się tym nie przejmowaliśmy.

Swoje uczucia owinęliśmy tajemnicą. Dzieliliśmy tylko skradzione chwile.

Wszystko układało się perfekcyjnie i miało trwać wiecznie, aż pewnego dnia nasze życie na zawsze się zmieniło.

Chłopak, którego kochałam, stał się gwiazdą Hollywood.

Jego kariera rozkwitła, podczas gdy moja utknęła w martwym punkcie. Odnosił sukcesy,

a mnie spotykały porażki. Realizował się, a moje marzenia pozostały niespełnione.

Przestaliśmy do siebie pasować. W bajkach miłość zawsze zwycięża, jednak w prawdziwym życiu jest głównym powodem upadania imperiów.

Zawsze wiedziałam, że moja historia wiąże się

z Landonem. To on był moim wstępem, rozwinięciem

i zakończeniem. Jedyny problem tkwił w tym, że ja chyba nie występowałam w jego opowieści.

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Landon & Shay. Tom 2

Opinie o książce - Landon & Shay. Tom 2

Avatar użytkownika - goszaczyta
goszaczyta
Przeczytane:2021-01-06, Przeczytałam,

Na premierę tej książki czekałam bardzo długo. Odkąd tylko zobaczyłam ją w zapowiedziach wiedziałam, że muszę ją przeczytać, bo w końcu to Brittainy C.Cherry - jedna z moich ulubionych autorek romansów. Po lekturze tej książki w mojej głowie kłębią się miliony myśli, lecz nie potrafię ubrać w piękne słowa tego, co pragnę wyrazić w opisaniu niezwykłości tej historii.

„Landon&Shay” opowiada o dwójce ludzi, którzy w tej powieści musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, jakie fundowało im życie. Brittainy poruszyła wiele ważnych aspektów takich jak depresja, poczucie osamotnienia, czy burzliwe relacje z rodzicami. Ta historia wydaje się być przejmująco smutna, jednak bohaterowie wychodzą na przeciw złym uczuciom przeradzając je w coś pięknego, dobrego. Każda strona do bólu przesycona jest emocjami. Ta historia zabiera nas w niesamowitą podróż, gdzie możemy żyć razem z bohaterami, dobrze ich poznać i ich historie, by potem na koniec pokochać za całokształt. Kto z nas nie lubi zanurzyć się w lekturze i zapomnieć o otaczającym świecie, z dala od problemów, tylko książka i my. Właśnie Brittainy zapewnia takie dozania. Autorka ma niesamowity talent kreowania niezapomnianych postacii.

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2020-11-06, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2020,
Avatar użytkownika - KarkaReads
KarkaReads
Przeczytane:2020-10-05, Ocena: 5, Przeczytałem,

“Poprawiamy swój los, nawet się nie starając. Wydaje mi się, że właśnie na tym polega miłość. To uczucie zdrowienia, ilekroć towarzyszy ci ta druga osoba”

Wydawało się, że uczucie pomiędzy Shay, a Landonem przetrwa wszystko. Jednak, życie jest pełne niespodzianek.Byli młodzi, słabi, głupi i zakochani. Uczucie pomiędzy nimi były dla reszty tajemnicą. Wszystko układało się dobrze, dopóki :andon nie został gwiazdą Hollywood. Jego kariera zaczęła rozwijać się bardzo szybko. Niestety w tym samym czasie życie Shay stanęło w miejscu. Okazało się, że Landon i Shay już do siebie nie pasują, a ich drogi zaczęły się rozchodzić.

Druga część “Landon&Shay” jest o wiele lepsza od pierwszej. Znalazłam tu emocje, których brakowało mi w pierwszej części. Główni bohaterowie dorastają, zmieniają się, a ich drogi się rozchodzą. Jednak uczucie pozostaje. W tą historię wkręciłam się tak bardzo, że przeżywałam to razem z bohaterami, którym autorka zapewniła istny uczuciowy rollercoster. Po raz kolejny Brittainy pokazuje, że dwie zranione dusze potrafią sobie pomóc. “Landon & Shay” tom 2 to historia dwóch zagubionych dusz, które bardzo potrzebują siebie nawzajem, żeby zostać uleczone. Jednak życie zaskakuje i ich drogi się rozchodzą. Czy będą potrafili się odnaleźć? Przekonajcie się koniecznie!

“Wierzę w miłość, ale ona wydaje się nie wierzyć we mnie”

Landon & Shay. Tom 1
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Landon & Shay. Tom 1

Shay Gable mnie nie znosiła. Zawsze próbowaliśmy się unikać. Rozchodziliśmy się w różne strony.Nawet na siebie nie patrzyliśmy. Wszystko się zmieniło...

Żywioły (Tom 1). Powietrze, którym oddycha
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Żywioły (Tom 1). Powietrze, którym oddycha

Ostrzegano mnie przed Tristanem Colem. ,,Trzymaj się od niego z daleka", mówili. ,,Jest okrutny". ,,Jest zimny". ,,Życie go nie oszczędzało"...

Szpetnicy
Maciej Kapuściński