Lekko w ciąży

Po poradnikach ,,Rodzić można łatwiej" i ,,Pierwsze chwile z noworodkiem", czas na kolejny bestseller autorstwa Izy Dembińskiej. "Lekko w ciąży" to coś, czego brakowało na polskim rynku. To poradnik dla każdej kobiety, która właśnie zobaczyła dwie kreski na teście ciążowym i nie wie co ją czeka. To książka o emocjach, zmianach i o przygotowaniu do narodzin - nie tylko dziecka, ale i kobiety jako matki.

Magdalena Bury, dziennikarka Hellozdrowie.pl, doceniana w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku

Nie zabraknie informacji o rozwoju dziecka w życiu wewnątrz łonowym i tego, jak, i dlaczego należy nawiązać z nim dialog prenatalny. Położna pokaże także zestawy ćwiczeń i pozycji, które pomogą dziecku jak najlepiej ułożyć się w miednicy do czasu porodu.

Położna zaprosiła do napisania tego poradnika innych specjalistów, osteopatkę ginekologiczną, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz dietetyczki. Na koniec niespodzianka - mini terminarz ciąży.

Zapraszam was do wspólnej podróży przez te 9 miesięcy - Izabela Dembińska

Informacje dodatkowe o Lekko w ciąży:

Wydawnictwo: Oficyna 4eM
Data wydania: 2021-06-30
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Lekko w ciąży

Lekko w ciąży - opinie o książce

Avatar użytkownika - patrycjalukaszyk
patrycjalukaszyk
Przeczytane:2021-08-15,

Świetna pozycja, zarówno dla przyszłych mam już oczekujących potomka, jak i dla kobiet,które chcą wcześniej poszerzyć swoją wiedzę. Wszystko napisane jasno i przejrzyście, w ciekawy sposób. Dużo tutaj szczero0ści w opisywaniu przypadłości i odczuć bycia w ciąży, bez niepotrzebnego łagodzenia faktów. Na pewno chętnie wrócę do tej książki, jeśli będę w ciąży, a na razie cieszę się wzbogaceniem swoich informacji w przystępny sposób :)

Avatar użytkownika - NatSaczek
NatSaczek
Przeczytane:2021-08-01,

Jest to moje drugie spotkanie z twórczością autorki i niezmiennie podoba mi się to, jak wydana jest książka, dużo kolorów, schematów i grafiki, takie poradniki zdecydowanie przyciągają, bo kobiety jednak kierują się wyglądem i ważna dla nas jest estetyka. Plusem jest też to, że każda książka autorki ma ten sam format i styl wydania, więc wszystkie razem będą pięknie prezentować się na półce. Po przeczytaniu nie ma tutaj chyba niczego, co chciałabym dodać, autorka włożyła w książkę naprawdę dużo pracy i zaangażowania, żeby zebrać w jednym miejscu tak dużo rzetelnych informacji, które pomogą kobietą łatwiej przejść przez okres ciąży bez obawy o swoje dziecko.

Dla każdej kobiety ciąża to duże przeżycie, szczególnie ta pierwsza, wszystko jest dla nas nowe i każda zmiana często nas niepokoi, zadajemy wtedy wiele pytań ginekologowi i położnej, żeby upewnić się, że wszystko w porządku, ale kiedy do wizyty jeszcze daleko szukamy odpowiedzi w innych miejscach, a te nie zawsze są wiarygodne.
Lekko w ciąży to poradnik, w którym znajdziemy wszystko, co dotyczy tego pięknego okresu, badania, jakie powinny być wykonane, ćwiczenia na zmianę pozycji dziecka, a nawet wytłumaczenie tego, jakie kobiecie towarzyszą emocje i dlaczego.
Ja tym poradnikiem zachwyciłam się już w pierwszej chwili i żałuję, że nie miałam takiego w okresie ciąży, wszystko jest tutaj dokładnie wytłumaczone i na pewno po przeczytaniu moja wizyta u lekarza byłaby krótsza, bo nie zadawałabym tak wielu pytań. Najbardziej podoba mi się dziennik ciąży, możemy tam zapisać daty wizyt, dolegliwości, jakie nam towarzyszą oraz nawet jak zmienia się obwód naszego brzucha, to świetna pamiątka, do której można wrócić w każdej chwili i powspominać.
Etap ciąż już za mną, ale kiedy, któraś z moich koleżanek zapragnie mieć dziecko, na pewno polecę jej ten poradnik, bo taki powinien trafić w ręce każdej ciężarnej, dzięki niemu nie będzie w stanie nic ich zaskoczyć.

Avatar użytkownika - lemonadestreet
lemonadestreet
Przeczytane:2021-07-26, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Książka, która poprowadzi kobietę przez całą ciążę, będzie prawdziwym wsparciem i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Zawiera mnóstwo schematów, rysunków i zdjęć, pokazujących jak wykonywać ćwiczenia. Pięknie wydana, do tego zawiera terminarz, w którym można zapisać wszystkie potrzebne informacje i nie zapomnieć o ważnych badaniach. Świetny pomysł na prezent dla przyszłej mamy!

Pierwsze chwile z noworodkiem
Izabela Dembińska0
Okładka ksiązki - Pierwsze chwile z noworodkiem

Pierwsze chwile z noworodkiem to kontynuacja bestsellera położnej Izabeli Dembińskiej „Rodzić można łatwiej”. W pierwszej części nowej książki...

Rodzić można łatwiej
Izabela Dembińska0
Okładka ksiązki - Rodzić można łatwiej

To pierwszy taki poradnik w Polsce. Doświadczona położna i specjalistka z zakresu bezpiecznego treningu w ciąży pokazuje w nim jak przygotować się do porodu...