Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 30. Ten trzeci

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 30. Ten trzeci.
Oparła się i zamknęła oczy. Źle spała tej nocy i zmęczenie dawało teraz o sobie znać. Zapięła pasy, stewardesa zaczęła udzielać pierwszych instrukcji i przywitała pasażerów na pokładzie samolotu.
- Pardon - usłyszała nagle.
Już raz przeżyła podobną historię, kiedy w ostatnim momencie ktoś zajął miejsce obok niej. Wtedy był to energiczny pan Andre Humblet, sprzedawca alkoholi, z którym dzisiaj robi świetne onteresy. Czy tym razem też usiadł obok niej ktoś jego pokroju pana Humbleta? "To byłoby dość zabawne", pomyślała.
Otworzyła oczy i spojrzała w bok. Nie, to niemożliwe! Wpatrywała się w mężczyznę, który usiadł obok niej. To nie fatamorgana! Obok niej siedział Gregor Olsen!

Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość.Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną,pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatająca turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwać, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.

Informacje dodatkowe o Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 30. Ten trzeci:

joakrz1983
Przeczytane:2013-04-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 39. Pieniądze oznaczają kłopoty
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 39. Pieniądze oznaczają kłopoty

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 39. Pieniądze oznaczają kłopoty. - Jak się skończyła ta historia? Powiedziałaś mu, że nie dostanie od ciebie pieniędzy...

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 15. Początek czegoś nowego?
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 15. Początek czegoś nowego?

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 15. Początek czegoś nowego? Otworzyła drzwi i spojrzała w błyszczące oczy Jana. - Witaj, moja piękna, jestem powiedział...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;