Listy bardzo intymne. Romans w papilotach

Obie ulepione ze słabości: do kanapy, do rodziny, do prysznica, który oczyszcza z codziennych strachów. Już nic nie muszą: nie muszą wygłaszać poglądów i nie muszą ich nie wygłaszać, nie muszą być śliczne ani dobrze wypaść, nie muszą wypowiadać złotych myśli, ba! w ogóle mogą

z zachwytem pomilczeć. Chcą natomiast: kochać, dbać o przyjaciół, pielęgnować umysł, żeby jak najdłużej cieszyć się życiem i nie być ciężarem dla otoczenia. ,,Romans w papilotach" to lektura rozrywkowa, mądra, refleksyjna i... pozwalająca uwierzyć, że wiek nieodwracalnie dojrzały to nie koniec świata, lecz początek przygody.

,,Romans w papilotach" to trzecia część korespondencji Marii Biłas-Najmrodzkiej i Elżbiety Narbutt. Poprzednie to ,,Romans w papilotach" i "Żaba w papilotach". Książki można czytać w dowolnej kolejności.

Informacje dodatkowe o Listy bardzo intymne. Romans w papilotach:

Wydawnictwo: Czarno na białym
Data wydania: 2017-12-06

Kup książkę Listy bardzo intymne. Romans w papilotach

Listy bardzo intymne. Romans w papilotach - opinie o książce

Wielka Księga Piechoty Polskiej. 55. Organizacja piechoty w 1939
Okładka ksiązki - Wielka Księga Piechoty Polskiej. 55. Organizacja piechoty w 1939

Wielka Księga Piechoty Polskiej to wyjątkowa seria dla każdego pasjonata historii! Po raz pierwszy w jednej serii dzieje przedwojennych pułków piechoty...

Historia Chrześcijaństwa. Od początków do współczesności. wydanie III
Okładka ksiązki - Historia Chrześcijaństwa. Od początków do współczesności. wydanie III

Historia chrześcijaństwa to albumowe opracowanie dziejów Kościoła powszechnego od jego narodzin po współczesność. Dzieło przygotowane przez międzynarodowy...