Logan

Tom 2 cyklu Crazy Love

Logan Sullivan i Samira Hudson przyjaźnią się od dawna i tak by pozostało, gdyby nie jedna chwila słabości i pochopnie podjęta decyzja.

Pewien wyjątkowy wieczór zmienia wszystko, sprawiając, że do ich poukładanego życia nieoczekiwanie wkrada się trudny do opanowania chaos.

Oboje próbują poradzić sobie z konsekwencjami własnych wyborów, jednak w zupełnie inny sposób. Logan dochodzi do wniosku, że zbyt długo tłumił w sobie uczucia i wreszcie jest gotowy na zbudowanie z Samirą czegoś stałego i wartościowego. Natomiast Samira ze strachu przed tym, że straci przyjaciela, zaczyna go unikać.

Czy jest szansa, by tych dwoje połączyło prawdziwe uczucie?

A może ich przyjaźń ostatecznie nie przetrwa naruszonego zaufania, wielu niedopowiedzeń i chwilowej fascynacji?

Informacje dodatkowe o Logan:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-02-28

Kup książkę Logan

Logan - opinie o książce

Logan i Samira znają się od lat, przyjaźnią się. Tworzą z innymi zgraną paczkę, gdzie każdy na każdego może liczyć. W pewnym momencie, między nimi zaczyna się coś zmieniać, zaczyna wkradać się pożądanie i to tak silne, że ciężko się mu oprzeć. Wspólna impreza z przyjaciółmi, alkohol, nutka zazdrości i spędzili wspólnie noc. Kobieta po wszystkim nie czuje się szczęśliwa, boi się, że straci przyjaciela, a ta przyjaźń zbyt wiele dla niej znaczy, aby zaryzykować. Na dodatek w przeszłości zdarzyło się coś, co znacząco na nią wpłynęło i na jej podejście do pewnych spraw. Zupełnie inaczej na wszystko spogląda Logan. Jemu ta noc pozwoliła otworzyć oczy, zrozumieć co tak naprawdę czuje do przyjaciółki. Mężczyzna nie zamierza pozwolić jej się wycofać, dla niego ta przyjaźń również jest bardzo ważna, ale chce czegoś więcej i zamierza o to walczyć. Czy mu się uda? Czy Samira da im szansę? Co takiego zdarzyło się w życiu kobiety?

Pierwszy tom bardzo mi się podobała, dlatego z dużym zaciekawieniem, ale również z niemałymi oczekiwaniami sięgnęłam po drugi. Jak wrażenia? Całkiem pozytywne. Tym razem mamy historię Logan i Samira, jednak bohaterów z wcześniejszego tomu mamy w tle i bardzo się z tego cieszę. Fajnie było się dowiedzieć co tam u nich słychać.
Wracając do historii, jaką znalazłam w książce, była naprawdę ciekawa, dość wciągająca (szczególnie w drugiej części). Początkowo akcja wolniejsza, później znacząco przyspiesza, pojawiają się w niej zwroty, które potrafiły mnie zaskoczyć. To historia o przyjaźni, miłości, przeszłości, z którą bohaterowie muszą sobie poradzić. Pełna namiętności, gorących scen, a jednocześnie tajemnic, sekretów.

Bohaterowie ciekawi, według mnie dobrze wykreowani.
Samira to kobieta odważna, niezależna, nieustępliwa, mająca własne zdanie. Lubi dobrą zabawę, seks bez zobowiązań, za to od związków trzyma się daleko. Ma powody, przeszłość, która mocno na nią wpłynęła, a jej demony do tej pory nie pozwalają jej tak naprawdę iść do przodu, być szczęśliwą tak w 100%.
Logan to mężczyzna, o którym wiele kobiet marzy. Nie tylko przystojny i pełen namiętności, ale również opiekuńczy, umiejący zawalczyć o kobietę jednocześnie szanując jej zdanie. Zdecydowanie go polubiłam.

„Logan” to książka, która według mnie była ciekawa, dość wciągająca, spędziłam z nią miło czas i polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2023-09-06, Ocena: 5, Przeczytałam,

RECENZJA

🩷"LOGAN"🩷

SERIA: CRAZY LOVE (tom 2)

AUTOR: MONIKA NAWARA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

"A jednak wystarczyło się tylko rozejrzeć, posłuchać szeptów serca, by dostrzec to, co stało się niespodziewanie czymś doskonałym, a jednocześnie sprawiło, że życie nabrało nowego, piękniejszego wymiaru."

Logan to druga część cyklu "Crazy Love".
"Logan" to wciągająca historia przepełniona pożądaniem, namiętnością, uczuciami i emocjami, które oplatają kartki tej książki.
Zabawna, niezwykle seksowna, intensywna i pociągająca opowieść, w której intrygi i tajemnice z przeszłości namieszają, a to sprawi, że książka dostarczy nam wiele wrażeń.
Gorące, pikantne sceny erotyczne, rozpalą nasze zmysły, ale wszystko napisane jest ze smakiem.
 Historia, która pokazuje, że przeszłość ma ogromny wpływ na przyszłość, podejmowane decyzje i otwarcie się na drugiego człowieka, na  uczucia, by ponownie nie cierpieć.
Powiem, że autorka pod koniec dała taki zwrot akcji, że może nieźle namieszać w życiu bohaterów.
Całość toczy się swoim rytmem, niczego nie przyśpieszając, jednak możemy liczyć na porywy serca, ciekawe plot twisty.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Samiry Hudson i Logana Sullivan. Dzięki temu poznajemy ich dokładniej, zobaczymy ich emocje, uczucia, co myślą.

Bohaterowie dobrze wykreowani, wyraziści, charakterni, w dodatku polubiłam ich od samego początku. Czuć było pomiędzy Samirą a Loganem, tę chemię i te iskry, które wokół nich krążyły. Pożądanie wręcz parzyło.

Ona seks traktuje jak przyjemność i sposób rozładowania napięcia.
Niezależna, samodzielna i nie chce żadnego mężczyzny u swojego boku.
Nosi w sobie ogromny ból,  strach w sercu i przeszłość która, ją blokuje i nie pozwala być naprawdę szczęśliwą. A Logan wprowadzał zamieszczenie do jej uporządkowanego życia i skutecznie mącił w głowie, wabił, kusił.

On zrobi wszystko,  aby zdobyć Samire i zawalczyć o nią, wykorzystując wszelkie dostępne środki, aby zburzyć jej obronne mury.
Żadna inna kobieta wcześniej nie zawróciła mu w głowie. Niezwykle zaborczy względem dziewczyny, która skradła całkowicie mu serce.

"Teraz pragnąłem tylko jej. Była zakazanym owocem i zapewne poniesiemy konsekwencje dzisiejszych decyzji, ale już wystarczająco długo zwlekałem ze zrobieniem pierwszego kroku."

Logan i  Samira są przyjaciółmi, wraz z resztą grupy tworzą zgraną paczkę, jest tylko jakieś, ale, coś ich do siebie ciągnie. Coś silnego, magnetycznego i nie do opisania.  Starają się tłumić w sobie te wszystkie uczucia, które palą i szukają ujścia i zdobycia tego, czego boleśnie pragną. Jeden wieczór sprawi, że do ich poukładanego życia nieoczekiwanie wkrada się chaos. A to, co odkryją, może złamać ich na całe życie.

-Czy przyjaźń będzie niewystarczającą dla Logana i Samiry?
-Czy  Logan i Samira zawalczą o sobie?
-Czy jedno zdarzenie z przeszłości na dobre ich rozdzieli?
-Jaką tajemnicę skrywają ich rodzice?
-Jaką przeszłości skrywa Samira?
-Czy Samira uwierzy i da szansę Loganowi?

Polecam.
Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. Współpraca barterowa.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-07-27, Ocena: 6, Przeczytałam,

Był Gabriel,który sprawił,że bardzo zżyłam się z przyjaciółmi,których poznajemy w tej serii.Logan jest mężczyzna potrafiącym walczyć.Nie boi się powiedzieć czego chce i co chce osiągnąć.Jego zachowanie i determinacja bardzo mi się spodobała.Uczy się na swoich błędach postępując czasem nierozważnie.Jego zazdrość niszczy dotąd wypracowane zaufanie.Mając przy sobie przyjaciół zawsze może liczyć na ich pomoc i rozmowę.Wraz z nimi tworzą zgrany team wspierając się.Jest to budujące i pokazujące,że warto mieć przyjaciół.
Postać Samiry od początku jest tajemnicza.Z kolejnymi rozdziałami poznajemy Ją coraz bardziej.Jest kobietą mocno stąpająca po ziemi z przeszłością,która zmieniła ją i myślenie odnoście mężczyzn i bliskich osób.Odkrywanie szczegółów z jej życia było bardzo emocjonujace.

Autorka ponownie udawadnia,że wartościowa i prawdziwa przyjaźń jest możliwa.Wspaniali wykreowani bohaterowie z tajemnicami przeszłości sprawili,że ciężko jest się oderwać od lektury.Przez szczegółowe poznawanie pracy i wyzwań śledzimy ich walkę z przeciwnościami losu.Bywa ciężko i zaskakujaca.Osoby z przeszłości wracają chcąc ponownie zaszkodzić.Dopóki nie rozliczy się z przeszłością to zbudowanie przyszłości jest ciężkie a wręcz niemożliwe.

Ponownie zakochałam się w tej serii.I bardzo wam ją polecam.

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2023-08-20, Ocena: 4, Przeczytałem,

Cześć. Też czasem macie odmienne zdanie, niż inni?

Czy wolicie zgodzić się i dostosować do ogółu?

,,Logan" jest drugą częścią trylogii, Crazy Love autorstwa Moniki Nawara, wydanej nakładem wydawnictwa Dlaczemu.

Poznajemy paczkę przyjaciół, których już od dłuższego czasu układy są dalekie od koleżeńskich. W tej części rola główna przypada Loganowi i Samirze, którzy przyjaźnią się od dawana.

Samira to młoda dziennikarka, która ma za sobą trudną przeszłość, co spowodowało, że nie wierzy w związki.

Logan przystojny strażak, który lubi się dobrze zabawić. Jednak jego wzrok coraz częściej uciekać kierunku pięknej przyjaciółki.

Czy tę dwójkę połączy uczucie?

,,Logan" jest to romans, opowiadający o paczce przyjaciół jednej płci męskiej, a drugiej płci żeńskiej. Czytelnik otrzymuje dość dużą dawkę emocji, tajemnic, namiętności, pożądania. W fabule dzieje się bardzo dużo, nawet jak dla mnie momentami za dużo i miałam wrażenie, że nie wszystkie wątki zostały opowiedziane do końca. Takie wrażenie miałam z wątkiem koleżanki z planu serialu Logana.

Zakończenie książki sporo namieszało i jednocześnie nie wszystko mi pasowało, a szczególności zabrakło mi emocji.

Polubiłam  Logana, jednak Samira bardzo mnie denerwowała, uważana była za kobietę samodzielną i niezależną, a także silną, momentami jednak nie do końca rozumiałam jej zachowania.

Pomimo to, że książka nie do końca mi się podobała, to warto abyście sami książkę przeczytali i ocenili.

Zapach zazdrości
Monika Nawara0
Okładka ksiązki - Zapach zazdrości

Drugi tom historii Catherine Montmar i Bruno Wintersa. Bruno i Catherine podejmują spontaniczną decyzję. Po trzech tygodniach znajomości postanawiają...

Gabriel
Monika Nawara0
Okładka ksiązki - Gabriel

Rosalyn Beckers i Gabriel Smith dzięki wspólnym przyjaciołom znają się od dawna. Często mijali się na imprezach, wymieniając jedynie formułki grzecznościowe...