Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2021-12-01
Kategoria: Pedagogika

Publikacja obejmuje ćwiczenia dotyczące odmiany czasownika przez osoby, liczbę, czas oraz rodzaj. Materiał po­dzielony został na trzy grupy. Są to: karty z obrazkami ilustrującymi odmianę przez czas oraz rodzaj, karty z obrazkami ilustrującymi odmianę przez osobę i liczbę oraz karty z obrazkami do opowiadania lub odpowiadania na pytania.

Zestaw przeznaczony jest do pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, ze spektrum autyzmu. Można go także wykorzystać jako pomoc w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców. Z publikacji mogą korzystać zarówno logopedzi, terapeuci, jak i rodzice.

Kup książkę Lubię mówić. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy. Część 6: Odmiana czasownika

Opinie o książce - Lubię mówić. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy. Część 6: Odmiana czasownika

Chodzą słuchy czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową
Anna Tońska-Szyfelbein0
Okładka ksiązki - Chodzą słuchy czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową

Dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum. Książkę polecamy wszystkim, którzy borykają się z błędami w czytaniu i pisaniu oraz mają...

Anna Tońska-Szyfelbein0
Okładka ksiązki - Lubię mówić. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy. Część 4. Etap bardzo prostych zdań

Publikacja przeznaczona jest dla małych dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, do pracy w gabinecie logopedycznym lub do samodzielnej pracy z dorosłymi...