Magia jej oczu

Bestseller “New York Timesa” jednej z największych światowych gwiazd literatury kobiecej.

Twórczyni światowych bestsellerów wydanych w 35 milionach egzemplarzy i tłumaczonych na 28 języków

Oboje są obdarzeni niezwykłą intuicją i naznaczeni bolesnymi wspomnieniami. Razem zmierzą się z niebezpieczną zagadką i szaleńczą namiętnością… Gwen Frazier obdarzona jest niezwykłym darem odczytywania marzeń sennych. W ten sposób rozwiązuje problemy emocjonalne pacjentów. Śmierć przyjaciółki i mentorki Evelyn Ballinger zmusza ją do powrotu do miasteczka w Oregonie… i do złych wspomnień. Dwa lata na członków zespołu badawczego doktor Ballinger polował seryjny morderca. Teraz Gwen czuje, że śmierć Evelyn ma związek z tamtymi wypadkami.

Prywatny detektyw Judson Coppersmith rozpracował niejedną zagadkę dzięki swojej umiejętności wyczuwania zbrodniczych intencji. Tylko on może pomóc Gwen. I tylko ona może uwolnić Judsona od koszmarów powracających w snach. Judson musi jednak uważać, by nie odkryć przed tą piękną kobietą o złotych oczach swoich tajemnic – zwłaszcza gdy seksualne napięcie pomiędzy nimi staje się zbyt silne, by się mu oprzeć.

Informacje dodatkowe o Magia jej oczu:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2013-06-06

Kup książkę Magia jej oczu

Magia jej oczu - opinie o książce

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2015-06-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Jeżeli ktoś fascynuje się magią, zajmują go zdolności paranormalne, parapsychiczne to powinien sięgnąć po tę pozycję. Zetknie się tutaj z wieloma takimi zjawiskami. (Gwen Frazier potrafi odczytywać marzenia senne.Judson Coppersmith wyczuwa zbrodnicze intencje.) A to w połączeniu z dobrym kryminałem może być mieszanką wybuchową
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2013-09-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2013 roku,
Powieść o zabarwieniu kryminalnym, ale spotkanie dwoje osób obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami ma bardzo ciekawy zwrot wydarzeń. Lekka w czytaniu, pełna uczuć, bardzo ciekawa opowieść. Polecam na jesienne wieczory.
Magia kobiecości
Jayne Ann Krentz0
Okładka ksiązki - Magia kobiecości

Dolina Harmonii stała się, wbrew swej nazwie, powodem wojny między dwoma rodami. Czy Rebeka, która nieoczekiwanie dziedziczy tę ziemię, zdoła pogodzić...

Blask snów
Jayne Ann Krentz0
Okładka ksiązki - Blask snów

Przed wiekami genialny alchemik stworzył przedmiot, który mógł obdarzyć tego, kto poddał się jego działaniu, niezwykłymi nadnaturalnymi talentami lub....