Magia Świąt Bożego Narodzenia

Ta pełna ciepła, bogato ilustrowana bajka z uroczymi rymowankami to dla przedszkolaków skarbnica bożonarodzeniowych tradycji i zwyczajów. Dzięki niej przygotowania do Świąt będą pełne magii.

Święta Bożego Narodzenia to czas bardzo wyjątkowy. Dzięki tradycji znamy swoje korzenie i wiemy kim jesteśmy, dlatego bardzo ważne jest, żeby przekazywać je dzieciom już od najmłodszych lat. Niniejsza książeczka z rymowankami idealnie się do tego nada, a przy okazji będzie świetnym prezentem. Umili także czas spędzony przy choince.

Marcelina Ziętek, mgr pedagogiki

„Magia Świąt Bożego Narodzenia” Marka Marcinowskiego to urocza książeczka stworzona specjalnie dla dzieci. Rymowanki nie tylko przynoszą uśmiech, ale również przekazują małym czytelnikom ważne wartości i świąteczne tradycje. Dzięki nim dzieci mogą dostrzec magię Świąt Bożego Narodzenia, odkrywając jednocześnie piękno i znaczenie tego wyjątkowego okresu.

Adrianna Andrzejewska, nawysokimobcasiePL

Informacje dodatkowe o Magia Świąt Bożego Narodzenia:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-12-01
Ilustracje:Lidia Rózio

Kup książkę Magia Świąt Bożego Narodzenia

Magia Świąt Bożego Narodzenia - opinie o książce

Kolejna pozycja Marka Marcinowskiego dla najmłodszych to książeczka Magia Świąt Bożego Narodzenia, dzięki której nasi przedszkolacy będą mogli odkryć Magię Świąt. Krótkie rymowanki pojawiające się w tej pozycji ukażą nie tylko z czym wiążą się Święta, ale także tradycje i zwyczaje im towarzyszące.

Dzieci od małego łakną informacji i zawsze są głodni wiedzy. Dzięki naszemu autorowi w formie krótkich rymowanek nasze maluchy mają okazję odkryć przygotowania do Bożego Narodzenia i zwyczaje z tym związane. Dodatkowo piękne ilustracje wykonane przez Lidię Rózio pozwolą malcom nie tylko zrozumieć przekazywany tekst, ale także go sobie zobrazować.

Kiedy nadchodzi grudzień, wszyscy wpadamy powoli w nastrój świąteczny. Zewsząd w radiu słychać kolędy, które często sami nucimy pod nosem. Świąteczne ozdoby, ubieranie choinki, pieczenie pierników oraz przygotowywanie potraw, aby znalazło się ich na stole dwanaście. Chyba każdemu z nas jest to znane.

„Gdy anielskie chóry
Koncertować będą z góry,
Pod obrus rodzic sianko włoży,
Dwanaście potraw na stole ułoży.”

Marek Marcinowski pokazuje nam jak ważne jest, aby z pokolenia na pokolenie przekazywać rodzinne tradycje i aby każdy z nas znał swoje korzenie.

"Magia Świąt Bożego Narodzenia" to piękna książka dla naszych malców pozwalająca odkryć Magię Świąt. Polecam.

Książki Pana Marka zawsze biorę w ciemno. Bo wiem, że zarówno ja jak i moja córka, będziemy zachwycone. Z niecierpliwością oczekujemy na nowe publikacje Autora. Gdy okazało się, że wyjdzie książeczka dotycząca Bożego Narodzenia 🎄🎄, byłyśmy bardzo szczęśliwe i wprost nie mogłyśmy się jej doczekać.😍🎄 Ciekawi jesteście, co znajduje się w tej lekturze? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą jakże przepiękną i kolorową pozycją 😍😍🎄🎄

Pan Marek w swojej książeczce przybliża nam sam okres przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Przeczytamy między innymi o roratach czy o wspólnym, rodzinnym pieczeniu świątecznych pierniczków 🍪🍪 Dowiemy się o tym, jakie ozdoby choinkowe możemy zrobić samodzielnie, aby nasza choinka 🎄🎄 wyglądała jeszcze bardziej magicznie. Poznamy tradycyjne, wigilijne potrawy oraz zwyczaje, jakie kultywuje się w polskich domach. Tradycyjnie na końcu, możemy znaleźć zadania, które możemy wykonywać wspólnie z rodzicami. Jest to świetny pomysł i przede wszystkim wspaniała alternatywa do tego, aby móc wspólnie spędzać czas i zrobić coś wyjątkowego ;)

Piękna, kolorowa, bogato ilustrowana książeczka z pewnością bardzo spodoba się małym czytelnikom. Treści w niej zawarte przedstawione są w przyjemny i prosty do zapamiętania sposób. A to dlatego, że na każdej ze stron, tekst zawiera rymy. Publikacja zawiera twarde, kartonowe strony i jest niewielkiego formatu, dzięki czemu zawsze możemy mieć ją pod ręką. Idealnie nadaje się do czytania w okresie świątecznym. Myślę, że ta lektura będzie idealnym prezentem na święta, jeżeli wasze pociechy lubią książeczki 📖🎄 Gwarantuję Wam, że będą tak samo zachwycone jak moja Rozalka. Polecamy Wam gorąco tę książeczkę. Jesteśmy nią absolutnie oczarowane 🥰😍 i oczywiście czekamy na więcej 😃 Nie wiem jak wy, ale ja kocham święta Bożego Narodzenia 🎄🎄 Dlatego, co roku oczekuję ich z wielką niecierpliwością. Ta cała otoczka i najbliżsi sprawiają, że w tym okresie dzieje się prawdziwa magia 🎉🎊🎄🎄 Mam nadzieję, że uda mi się przekazać mojej córce tę miłość🎄🎄by również  ona poczuła te czary, jakie mają miejsce w tym wyjątkowym czasie ;) A takie śliczne książeczki, jak ta, z pewnością mi w tym pomogą, bo już teraz widzę, że Rozalka jest absolutnie zachwycona 😍🎄🎄

Bardzo dziękuję Autorowi za zaufanie, możliwość patronatu oraz za piękny egzemplarz z dedykacją ♥️ Jak najbardziej zachęcam Was do czytania 😍 i przyznaję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów 😃♥️🎄

Magia świąt to czas dla siebie, dla bliskich, czas na wspólny odpoczynek i zabawy. Książka jest znakomitym pomysłem na wspólny czas,poznanie tradycji i zwyczajów zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Marek Marcinkowski zaprasza czytelników w magiczną podróż , oprawioną w kolorowe ilustracje . Pełno tutaj wiedzy i pomysłów . Do tego rymowanki w znakomity  sposób umilą Waszym dzieciom czas .

Tak mało czasu mamy na to ,aby w pełni spędzić kilka chwil razem . Wierzę ,że grudzień będzie przez Was najlepiej wykorzystanym czasem ... W książeczce Autor zwraca uwagę na bycie razem . Ja już czuję zapach pierników i igliwia . Dzięki tej książeczce poczułam prawdziwą magię świąt.

Święta to my -zwolnijmy na chwilę ,odpocznijmy . Dajmy sobie czas na przemyślenia tego co było w obecnym roku . Mamy prawo wspominać i snuć marzenia na kolejny rok.

Autor potrafi wprowadzić czytelników w odpowiedzi nastrój . Mam nadzieję,że ta bogata w ilustracje książeczka pozwoli Wam spędzić czas z najbliższymi . Może to właśnie dzięki niej wpadniecie na pomysł wspólnego wypieku pierników , kuligu a może zrobienia lampionu. Niech te chwile będą dla Was wyjątkowe. Gorąco polecam tą książkę . Niech magia płynąca z tej historii napełni Was energią i pozwoli skupić się na tym co najważniejsze.

Dbam o ząbki
Marek Marcinowski0
Okładka ksiązki - Dbam o ząbki

Ta rymowana bajeczka w prosty sposób przekazuje wiedzę i wprowadza dzieci w świat pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki przyciągającym wzrok, barwnym ilustracjom...

W krainie dinozaurów
Marek Marcinowski0
Okładka ksiązki - W krainie dinozaurów

Fascynująca, przepięknie ilustrowana opowieść o pradawnym świecie dinozaurów. Mały odkrywca wraz z Zuzią i Wojtusiem podąży śladami długoszyich diplodoków...