Magicy

Carter umie sprawić, że znikają monety i karty, ale tym raZem to on sam postanawia się ulotnić. ucieka od antYpatycznego wuja i trafia do małego miasteczka, w sam środek fesTynu. tam wśród obłoków pAry i pod przykrywką niewinnych trików podstępna trupa złodzieJaszków planuje rabunek bezcennego klejnotU. szczęśliwym trafem (a może to czary?) carter spotyka troje utalentoWanych dzieciaków, które tak jak on mają niejednego asa w rękawie. dołączA do nich duet przebojowych komików. z pomocą tajemniczego sztukmistrza zrobią wszystko, Żeby pokrzyżować plany baNdziorów. przy okazji odkryją sIłę przyjaźni, a może nawet – uwiErzą w magię!

Neil Patrick Harris – arcyzdolny aktor, pomysłowy pisarz, kapitalny komik i mistrzowski magik po godzinach. Znany także jako Hrabia Olaf (gdy przytrafia mu się seria niefortunnych zdarzeń) lub Barney Stinson (gdy poznaje waszą matkę). Czarujący człowiek.

„Jestem urzeczony, zachwycony i dziwnie przerażony, że przez tę książkę rozpłynę się w powietrzu” (Lemony Snicket)

Informacje dodatkowe o Magicy:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-09-05
ISBN: 978-83-240-5059-8
Tłumaczenie: Tomasz Bieroń

Kup książkę Magicy

Magicy - opinie o książce

Całkiem przyjemna książka dla dzieci. Sporo ładnych ilustracji. Kilka omówionych sztuczek i zadań dla czytelnika.

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2018-11-28, Ocena: 4, Przeczytałam, dla dzieci, 52 książki 2018,
Neil Patrick Harris0
Okładka ksiązki -  Autobiografia, w której decydujesz ty. Zostań gwiazdą scenariusza, który napisało życie Neila Patricka Harrisa!

Masz już dość wspominania wyłącznie tego, co się wydarzyło naprawdę? Masz dość osobistych wyznań pisanych w pierwszej osobie? Masz ochotę na fascynującą...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis