Mała

Romans z humorem i nutką pikanterii. Świetna zabawa i gorące doznania gwarantowane! Dla kobiet po trzydziestce, i nie tylko.

Miałam wszystko poukładane. Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem, dom na przedmieściach, dobra praca, a w niej mężczyzna, o którym zdarzało mi się snuć marzenia erotyczne wzbogacające moje przeciętne życie.

Cisza, spokój, normalność. Zwyczajny świat dobiegającej czterdziestki przedstawicielki klasy średniej.

Dopóki wszystko się nie rozpieprzyło.

Nudny mąż okazał się nudny tylko w stosunku do mnie. Wobec innych jego stosunki były dalekie od monotonnych. Rozwód pewnie by mnie załamał, gdyby nie pewien przystojniak.

I co z tego, że młodszy?

I co z tego, że nieprzewidywalny?

I co z tego, że nawet jego najlepszy przyjaciel, przypadkiem będący moim ukochanym bratem, odradzał mi tę znajomość?

Przecież żadna, absolutnie żadna laska nie zrezygnuje z okazji, by przekonać się, jak smakuje Pan Niedozarżnięcia.

Prawda?

Informacje dodatkowe o Mała:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-10-12
Język oryginału: Polski

Tagi: romans komedia romans literatura obyczajowa fantastyka romans erotyka

Kup książkę Mała

Mała - opinie o książce

Avatar użytkownika - BookCoffeeCake
BookCoffeeCake
Przeczytane:2022-10-09, Ocena: 5, Przeczytałem,
Cześć! ?

Dziś przygotowałam dla Was kilka słów o książce, którą z pewnością pokocha młodsze jak i starsze towarzystwo. "Mała" to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Gosi Lisińskiej, ale jakże udane. Bohaterką tej historii jest Małgorzata, którą poznajemy w dniu jej czterdziestych urodzin. Dla kobiety miał być to nowy rozdział w życiu. I zdecydowanie taki będzie, gdy przyłapuje męża na zdradzie z kobietą, która jest w wieku ich córki. Nie waha się ani na moment i postanawia rozwieść się z ciaputkiem. Choć ten dzień wydawać by się mógł całkowitą tragedią, poznaje mężczyznę, który już wkrótce przewróci jej życie do góry nogami.

BRZMI INTRYGUJĄCO! PRAWDA? A jakże, ta historia to totalna petarda. Wszystko za sprawą świetnie wykreowanych bohaterów. Z jednej strony są bardzo konkretni, a z drugiej strony są bardzo, ale to bardzo zabawni. Ta historia wywoła uśmiech na twarzy każdego czytelnika. Już nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo szczerzyłam się do książki. Cóż, muszę przyznać, że autorka ma świetne poczucie humoru - cięty język, potyczki słowne i wzajemne dogryzanie to trzon tej historii. I wiecie co to oznacza? Czytanie tej książki to czysta przyjemność. Zapewniam, że każdy przy tej historii będzie mógł się zrelaksować.

Dodatkowo w środku nie brakuje nutki romansu i namiętności. Pożądanie to drugie imię relacji Gosi i Michała. Uwielbiam w nich tą spontaniczność, wzajemną troskę i pełne oddania. Od samego początku czytania poczułam świetny klimat książki. Bohaterowie byli wyraźni i całkowicie prawdziwi. Bardzo realni i to w nich polubiłam najbardziej. Naturalne zachowania i nieprzerysowane charaktery. Mamy sexy mamuśkę, młodszego od niej mężczyznę, troskliwego brata, szaloną przyjaciółkę, uroczą córkę i szumowinę Andrzeja. Gwarantuję wam, że to combo wywoła uśmiech na waszych twarzach.

A więc jeśli lubicie lekkie historii, pełne namiętności, humoru i realnych bohaterów z krwi i kości, którzy mierzą się z normalnymi codziennymi problemami, to ta historia jest dla Was. Ja z pewnością do tej historii jeszcze powrócę!

Tropiciel opowiada
Małgorzata Lisińska0
Okładka ksiązki - Tropiciel opowiada

Zbiór opowiadań (obrazoburczych przeważnie), których bohaterami są członkowie zacnego rodu Yudherthardere! Kochasz Sodiego, wkurza Cię Yasa? Pokochasz...

Czarownica
Małgorzata Lisińska0
Okładka ksiązki - Czarownica

Sodi, Likal i Yasa zmierzają wprost do paszczy lub łożnicy Smoczycy. Właściwie tylko ten ostatni ma szanse na to ostatnie. Krasnoluda i uczennicę Pierwotnego...