Manhattan (Tom 2). Potentat. Manhattan. Tom 2

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-11-20
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Mogul

Drugi tom gorącej serii o nieprzyzwoitej miłości wśród drapaczy chmur!

Sara od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki, ale nieoczekiwana kontuzja kostki sprawia, że zamiast na scenie, musi stanąć za ladą recepcji w luksusowym hotelu.

Ian to przystojny pracoholik, który jest w trakcie paskudnego rozwodu. Nie podejrzewa, że jakaś kobieta jeszcze zawróci mu w głowie.

Poznali się w taksówce. Połączyła ich gorąca przygoda w pokoju 1103. Oboje wiedzieli, że to tylko incydent, ale żadne z nich nie mogło zapomnieć o drugim.

Na ulicach Nowego Jorku nie brakuje złamanych serc. Czy Sara i Ian jeszcze kiedykolwiek się spotkają i naprawią swoje relacje?

__

O autorce:

Katy Evans - bestsellerowa autorka gorących romansów, między innymi słynnej serii Manwhore. Mieszka w południowym Teksasie z mężem, dwojgiem dzieci oraz trójką leniwych psów. Uwielbia piesze wycieczki, książki, pieczenie ciast, a także spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Przeczytane:2020-02-16, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2019-11-20, Ocena: 6, Przeczytałam,

„Potentat” od Katy Evans to druga część serii „Manhattan”. O ile „Magnat”, (pierwsza część) wypadł bardzo przeciętnie wręcz mogę pokusić się o stwierdzenie, że słabo… o tyle „Potentat” bardzo mile mnie zaskoczył. Tutaj mamy do czynienia z czystym erotykiem! Już od pierwszych stron czuć chemię miedzy bohaterami oraz niepochamowaną żądzę! A dalej jest tyko lepiej…
Sara to młoda dziewczyna, która przyjechała do Nowego Jorku, aby spełnić swoje marzenie o karierze na Broadwayu. Niestety kontuzja uniemożliwiła jej taniec i dlatego dziewczyna obecnie pracuje na recepcji w hotelu. Pewnego dnia spiesząc się do pracy spotyka Iana. Od pierwszego spojrzenia między tą dwójką wybucha niepochamowana namiętność. Dosłownie po chwili lądują w pokoju hotelowym i oboje zdają sobie sprawę, że jest to jedynie jednorazowy numerek. Rozstają się nie poznawszy swoich tożsamości, nie wymieniają się numerami telefonu… A mimo to już po chwili zaczynają za sobą tęsknić. Mijają dni a ich fascynacja sobą nie mija. Tylko jak w tak wielkim mieście jak Nowy Jork odszukać osobę nie znając nawet jej imienia. Los jednak lubi płatać figle. Drogi Iana i Sary schodzą się dość niespodziewanie. Tym razem oboje postanawiają zaryzykować i kontynuować znajomość. Ale czy są gotowi na tak niespodziewane emocje, które między nimi wybuchają?
„Potentat” to książka, która wprawi Was w pozytywny nastrój. Autorka tym razem odpuściła swoim bohaterom i oszczędziła im dramatycznych potyczek. Bardzo spodobało mi się to jak pozytywnie rozwija się znajomość Iana i Sary. Katy Evana pisze jak zawsze lekko i odważnie. Jako fanka autorki nie zawiodłam się a wręcz mile zaskoczyłam. Lektura była czystą przyjemnością.

Więcej recenzji na www.facebook.com/LiteraturaZmyslow

Playboy
Katy Evans0
Okładka ksiązki -  Playboy

Nigdy nie zaczynaj gry, jeśli nie jesteś gotowa na zwycięstwo. Wygląda na to, że Wynn zostanie ostatnią panną w gronie przyjaciółek. Trudno, w...

Przywódca. Biały Dom. Tom 2
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Czy Charlotte i Matthew mają szansę naprawdę być razem? Charlotte dokonała wyboru. Usunie się w cień i pozwoli, aby Matthew w końcu rozwinął skrzydła...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski