Marzenia kontrolowane

Powieść o braku akceptacji, trudnych wyborach i nieoczywistych przyjaźniach. Młoda i piękna Blanka ma koncie wyrok za włamania i rozbój. Postanawia skończyć z przeszłością i uciec od tych, którzy widzą w niej wyłącznie zdemoralizowaną recydywistkę. Blanka znajduje testament, z którego wynika, że odziedziczyła dom na wsi i ma przyrodnią siostrę, którą chce poznać. Kiedy społeczność wsi dowiaduje się, że dziewczyna siedziała w więzieniu, chce pozbyć się sąsiadki z przestępczą przeszłością. Na czele jej prześladowców staje apodyktyczny i skorumpowany wójt oraz pewna kobieta, której również należy się część spadku. Narastające problemy powodują, że Blanka znów podejmuje działania na pograniczu prawa. Historia w rezultacie zapętla się, by mogło dojść do wyjaśnienia makabrycznego morderstwa sprzed lat, którego nikt nie podejrzewał.

Informacje dodatkowe o Marzenia kontrolowane:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2021-05-10
ISBN: 9788381197816

Tagi: książka o kobiecie sprawy kryminalne tajemnicza zbrodnia wątek kryminalny zbrodnia

Kup książkę Marzenia kontrolowane

Marzenia kontrolowane - opinie o książce

To bardzo udany debiut, który wnika prosto w serce wywołując mnóstwo wrażeń.

W swojej niewielkiej objętościowo powieści autorka zgromadziła ogrom różnorodnych emocji, które nasilają się z każdym kolejnym wydarzeniem. Czasami wprawdzie zabrakło mi rozwinięcia niektórych wątków, zwłaszcza w finale, ale i tak napisana historia wywołała u mnie wiele różnorodnych odczuć i wrażeń.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/07/816-marzenia-kontrolowane.html