Matematyka do potęgi!

Ten zeszyt ćwiczeń oprowadzi Cię po krainie figur geometrycznych i pokaże Ci świat „po przecinku”. Będziesz dodawać, mnożyć, dzielić i umieszczać na osi liczbowej ułamki dziesiętne. Ta wiedza zaprocentuje później, gdy już samodzielnie bez trudu pozamieniasz liczby i ułamki na procenty. Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika z serii Matematyka Europejczyka i jest przeznaczony dla piątoklasistów.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 5 stanowią: podręcznik + trzy zeszyty ćwiczeń + zbiór zadań.

Do zestawu została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca mnóstwo zadań interaktywnych, animacji, gier edukacyjnych, origami oraz dodatkowych ćwiczeń z poszczególnych działów. Zestaw podręczników, zeszytów ćwiczeń i zbiorów zadań z serii Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka - to się liczy!

Informacje dodatkowe o Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 2:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-08-01
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 978-83-246-2364-8

Kup książkę Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 2

Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 2 - opinie o książce

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 6. Część 2

Znajomość matematyki procentuje! Jak szybko musisz iść do szkoły, aby się nie spóźnić? Ile w przeliczeniu na gramy waży Twój plecak? Jaki procent wszystkich...

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska 0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 4. Część 2

Numer dopuszczenia: MEN 388/1/2011 Matematyka do potęgi! Ile minut ma kwadrans? Ile metrów liczy korytarz w Twojej szkole? Czy "kawałeczek" to może...