Matematyka Zbiór zadań Liceum Ogólnokształcace Liceum Profilowane Technikum

Zbiór zadań z matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zawiera zadania obejmujące wszystkie treści wymienione w Podstawie programowej dla zakresu podstawowego i rozszerzonego, można zatem z niego korzystać niezależnie od wybranego przez nauczyciela programu nauczania i podręcznika. W każdym rozdziale znajdują się też zestawy zadań typu maturalnego (Zadania różne). Na początku każdego rozdziału zamieszczono podstawowe definicje, twierdzenia i inne informacje, z których można skorzystać podczas rozwiązywania zadań. Do większości zadań podane są odpowiedzi, do niektórych załączone są wskazówki do rozwiązań, a czasem kompletne rozwiązania. Rozwiązania te można traktować jako przykładowe do wykorzystania przy rozwiązywaniu zadań zawierających analogiczne problemy. Zbiór przeznaczony jest również do liceum i technikum uzupełniającego

Informacje dodatkowe o Matematyka Zbiór zadań Liceum Ogólnokształcace Liceum Profilowane Technikum:

Wydawnictwo: NOWIK
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Matematyka Zbiór zadań Liceum Ogólnokształcace Liceum Profilowane Technikum

Matematyka Zbiór zadań Liceum Ogólnokształcace Liceum Profilowane Technikum - opinie o książce

Matematyka 1 Liceum Ogólnokształcące Liceum Profilowane Technikum
Zieleń Stanisław0
Okładka ksiązki - Matematyka 1 Liceum Ogólnokształcące Liceum Profilowane Technikum

Podręcznik dopuszczony do uzytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształecenia...

Matematyka 3 Liceum Ogólnokształcące Liceum Profilowane Technikum
Zieleń Stanisław0
Okładka ksiązki - Matematyka 3  Liceum Ogólnokształcące Liceum Profilowane Technikum

Powrót matki
Danuta Awolusi ;