Maybe You

Tom 2 cyklu Westwood Academy

Kontynuacja losów Natalie i Blaise’a – bohaterów For Sure Not You!

Natalie i Blaise rozpoczynają drugi semestr ostatniej klasy w Westwood Academy. Po tym, w jakich okolicznościach widzieli się ostatnio, oboje zachowują dystans. Natalie coraz gorzej radzi sobie z otaczającą ją presją. Zaczyna balansować na krawędzi i właśnie wtedy Blaise przez przypadek dowiaduje się, co dziewczyna robi, by zapomnieć o całym świecie.

Ich drogi znów się przecinają, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Blaise zdaje sobie sprawę, że nie poznaje już dziewczyny, która kiedyś tak bardzo zalazła mu za skórę. Chłopak musi zdecydować, czy da się ponieść niechęci do Natalie, czy może jednak znajdzie w sobie na tyle empatii, by pomóc jej w odnalezieniu siebie.

Informacje dodatkowe o Maybe You:

Maybe You - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2023-10-22,

Kontynuacja losów Natalie i Blaise’a – bohaterów For Sure Not You

Moim zdaniem druga część jest dużo lepsza. Jest w niej dużo emocji, porusza trudne tematy
Myślę, że to idealna książka dla młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają wchodzenie w „dorosłe” życie.
Dylogia Westwood Academy skradła moje serce.

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944
Przeczytane:2024-05-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2024,

jkl;

Zaraz po skończeniu pierwszej część sięgnęłam po drugą i nie zawiodłam się. Jak dla mnie świetna i lekka książka. Kontynuacja losów Natalie i Blaise'a. W drugim tomie bohaterowie muszę zmierzyć się z kolejnymi przeciwnościami na drodze jakie rzuca im życie. Dla żadnego z nich drugi semestr w Westwood Academy nie jest łatwy, nie tylko ze względu na naukę i zbliżający się końcowy egzamin, ale też ze względu na to co dzieje się w ich życiu prywatnym. Co więcej ich relacja zdecydowanie ulega pogorszeniu, ich drogi rozchodzą się i ponownie żywią do siebie niemiłe uczucia. Jednak Natalie i Blaise nie tylko muszą zawalczyć o siebie nawzajem, przede wszystkim każde z nich musi zawalczyć o samego siebie, aby móc poukładać swoje sprawy, a także swoje plany na przyszłość. Nie da się ukryć, że drugi tom jest tak samo rewelacyjny jak pierwszy. Weronika Ancerowicz ponownie skradła mi serce tą książką - historia jest naprawdę wciągająca i przejmująca. Autorka stworzyła nietuzinkowych bohaterów, którzy zapadają w pamięć i zdecydowanie wyróżniają się swoimi osobowościami na tle innych postaci. Mimo że ich historia jest bardzo trudna, ciężka i przepełniona cierpieniem, to książkę czyta się bardzo szybko, wręcz z zapartym tchem śledzi się losy głównych bohaterów. Ale największym plusem tej powieści jest to, że jest ona ogromnie wartościowa i można z niej bardzo dużo wyciągnąć. Zakończenie książki ogromnie mi się podobało, przyznaję, że pod koniec w trakcie czytania kilka razy się wzruszyłam. Ta powieść niesie ze sobą wiele emocji i myślę, że warto ją przeczytać, aby uświadomić sobie pewne kwestie. Serdecznie polecam.

Avatar użytkownika - ksiazkowa_patryc
ksiazkowa_patryc
Przeczytane:2024-04-29, Ocena: 4, Przeczytałam, Przeczytane,

Kontynuacja losów Natalie i Blaise'a z "For Sure Not You"

Natalie to uchodząca za ideał dziewczyna, która jest przewodnicząca szkoły, pilną uczennicą, ale znając pierwsza część mamy świadomość, że to wszystko jest na pokaz i wynikiem spełniania chorych oczekiwań rodziców. Coraz bardziej "dokręcana śruba" oczekiwań by być najlepszą musi odbić się na zdrowiu psychicznym dziewczyny, ale z czasem nastąpi całkowite zatracenie się. Czy Natalie będzie umiała się zatrzymać i zawrócić na właściwe tory? Czy znajdzie się choć jedną osoba, która ją wesprze.

Książka ukazuje nam, że nie ma prawdziwych ideałów, bo każdy ma jakiś brudny sekret i boryka się z problemami. A my widzimy tylko to co chcemy, nie zwracając tak naprawdę uwagi na szczegółach, które są wysyłane jako prośba o pomoc, ale widzimy całokształt który potrafi się maskować.

Kontynuacja losów Natalie i Blaise`a. Książka porusza wiele ciężkich i ważnych tematów. Z pewnością jest warta przeczytania. Polecam wszystkim.

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-05-17, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

? Z zapartym tchem czytałam tę książkę, nie chciałam jej odkładać. Nadmiar problemów, kłopotów zaczynał i mnie przytłaczać. Czy rodzice naprawdę nie widzą zmian w zachowaniu swoich dzieci? Czy nie widzą, że mają za dużo obowiązków? Dla mnie jako mamy 3 dzieci, było to szokujące. Momentami miałam łzy w oczach.

Jednak autorka nie zwolniła i dołożyła mi kolejnych łez...

"Beze mnie, będzie wam lżej" tu wyłam.

Ogrom rzeczy, które musieli nieść na swoich barkach nastolatkowie, zdołował by i mnie. A takich dzieci na pewno jest dużo na świecie. Mają wpojone jak się zachowywać, spełniać zachcianki i niespełnione pasje rodziców.

Jednak im dalej, byłam przekonana, że będzie kolejna część i o nieee... jak to koniec? ?? Byłam zaskoczona ?

Polecam Wam!

Mój kumpel jest dziewczyną
Weronika Ancerowicz0
Okładka ksiązki - Mój kumpel jest dziewczyną

Autorka bestsellerowej serii „Westwood Academy”! Dojrzewanie to zdecydowanie jeden z najgorszych okresów w życiu. Zmienia się wtedy całe ciało...

For sure not you
Weronika Ancerowicz0
Okładka ksiązki - For sure not you

Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska