Mężczyzna z silosu

Podeszła bliżej. Masyw skalny rzucał zaostrzony cień na postać skuloną na ziemi.Niech to nie będzie dziecko, pomyślała i jej prośba została wysłuchana.To było ciało matki.Ktoś odciął jej głowę. Rzym: na peryferiach miasta policja znajduje zwłoki kobiety z odciętą głową. Jej sześcioletni syn zniknął. Do akcji wkracza policjantka przebywająca na urlopie zdrowotnym, a pomaga jej Dante - ,,mężczyzna z silosu", oryginał opętany manią prześladowczą, ale obdarzony niespotykaną zdolnością dedukcji. Jest ekspertem w sprawach porwań i wykorzystywania nieletnich, ponieważ jako dziecko sam został uprowadzony i przetrzymywany wiele lat w odosobnieniu przez ,,Ojca". Wszystko wskazuje na to, że potwór właśnie powrócił.

Najlepszy thriller, jaki pojawił się na półkach w tym roku. Dramatyczny bieg w kierunku wyjścia bezpieczeństwa, które nie istnieje.,,Corriere della Sera"

Całkowicie elektryzująca.Jeffrey Deaver

Dazieri zgrabnie połączył brutalny kryminał policyjny i thriller z mocnym akcentem politycznym, zapewnił wciągającą fabułę, gdzie wszystko rozgrywa się cały czas na wysokich obrotach, w hollywoodzkim tempie i z hollywoodzkim rozmachem. Fanów na pewno ucieszy wieść, że finał obiecuje ciąg dalszy przygód Dantego i Colomby.,,Magazyn Literacki Książki"

Psychodeliczna, niesamowicie oryginalna, pochłaniająca lektura. Jonathan Kellerman

Nie bądźcie zaskoczeni, jeśliMężczyzna z silosustanie się następnym wielkim wydarzeniem w międzynarodowej prozie kryminalnej. ,,Booklist"

Informacje dodatkowe o Mężczyzna z silosu:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2022-04-20
ISBN: 9788366661936
Tytuł oryginału: Uccidi il padre

Tagi: Literatura kryminalna - detektyw kobieta

Kup książkę Mężczyzna z silosu

Mężczyzna z silosu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2022-08-13, Ocena: 6, Przeczytałam, Thriller,sensacja,kryminał, E-booki, 2022,
Anioł
Sandrone Dazieri0
Okładka ksiązki - Anioł

Pociąg InterCity wjeżdża na peron rzymskiego dworca głównego z wagonem pełnym martwych ciał. Świadkiem makabrycznego odkrycia jest Colomba Caselli, zastępczyni...

Zabić ojca
Sandrone Dazieri0
Okładka ksiązki - Zabić ojca

Elektryzujący thriller o dwójce ludzi naznaczonych przeszłością, którzy postanawiają wspólnie rozwikłać zagadkę serii morderstw i porwań. Podeszła...