Miłość do Kameleona

"Miłość do Kameleona" to historia Samanty dziewczyny po przejściach, która pewnego dnia spotyka na swojej drodze mężczyznę. Mężczyznę niezwykłego, wyśnionego. Wydawać by się mogło, że jest taki, o jakim zawsze marzyła. Jednak, jak to w miłości, wszystko może się zdarzyć. Nieoczekiwane zwroty akcji, wydarzenia, tajemnice... Czy ta historia będzie mieć swój happy end?

Informacje dodatkowe o Miłość do Kameleona :

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2023-12-25
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Tagi: miłość romans erotyk zauroczenie zmennośc

Kup książkę Miłość do Kameleona

Miłość do Kameleona - opinie o książce

Miłość do Kameleona. Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek

Jest to kolejna pozycja tej autorki, którą miałam okazję przeczytać. Książkę czyta się na jedno posiedzenie, ze względu na to ze jest to bardzo krótka pozycja i zarazem napisana prostym językiem dzięki czemu naprawdę błyskawicznie się ją czyta.

W pozycji są poruszane takie problemy jak choroby i życie z różnymi trudnościami.

Na samym początku poznajemy główną bohaterkę, która udaje się na operację a następnie na rehabilitację. To właśnie tam poznaje swoją przyjaciółkę oraz ukochanego. Nie będę się mocniej rozpisywać o fabule, ponieważ nie chce aby komis zaspojlerować co się w niej wydarzy.

Bohaterowie są tak przedstawieni ze uważam ze spokojnie mogli by istnieć. Czasem, przebieg wydarzeń jest tak szybki, ze az wydaje się to nierealne i przytłaczające. Uważam ze książka ma duży potencjał i spokojnie można byłoby ja rozbudować.

Książka moim zdaniem jest kierowana szczególnie dla młodzieży. Przemawia to za tym ze jest krótka i nie posiada żadnych nieodpowiednich scen. Nie sądzę abym ja mogła polecić każdemu.

Z racji ze książki pani Adrianny są dla mnie lekkie i szybkie to przeczytam na pewno kolejnep ozycje.

Nerwica lękowa i Ja
Adrianna Katarzyna Skitek0
Okładka ksiązki - Nerwica lękowa i Ja

Nerwica Lękowa i Ja - to kolejna publikacja Adrianny Katarzyny Skitek. Jak sama twierdzi, jest to nawiązanie do pewnego etapu w jej życiu, o którym wspominała...

Rodzaje miłości. Sposoby wyrażania uczuć
Adrianna Katarzyna Skitek0
Okładka ksiązki - Rodzaje miłości. Sposoby wyrażania uczuć

Publikacja w której, wymieniam poszczególne rodzaje miłości, oraz przedstawiam swoje zdanie na temat, utrzymywania dobrych relacji rodzinnych i partnerskich...