Miłość warta wszystkiego

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381951456
Liczba stron: 368
Język oryginału: polski

Ocena: 5.08 (12 głosów)

Upalne lato 1939 roku. Na horyzoncie wojna - nieprzewidywalna, mroczna. Ale teraz jeszcze słońce i jego spojrzenie: błękitne, gorące, jedyne.

Sara Flinkierówna zakochuje się w Janie Górskim, to miłość zrodzona z przypadku. Łączy ich potężne uczucie, dzieli wszystko inne - ona jest Żydówką z dostatniego domu, on - biednym lekarzem, Polakiem.

Gorący sierpień, współcześnie. Anna Matkowska nie wierzy już w szczęśliwy traf, szuka drugiej połówki na portalu internetowym. Poznaje Marcina Zielińskiego, który w rzeczywistości okazuje się jeszcze cudowniejszy niż w wirtualu. Pcha ich ku sobie szalona miłość i wszystko inne - są dla siebie stworzeni.

Dwie historie, pozornie bez związku, a jednak losy ich bohaterów się przetną, a na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda. Co zrobić, gdy okaże się, że całe życie było zbudowane na kłamstwie?

Opowieść o wielkiej sile miłości - ratującej i niszczącej, zmuszającej do najtrudniejszych wyborów. To także historia o tym, jak wybory poprzednich pokoleń wpływają na nasze życie.

Czy miłość jest warta wszystkiego - i śmierci, i życia?

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Miłość warta wszystkiego

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Miłość warta wszystkiego

Avatar użytkownika - patrycjadyrda
patrycjadyrda
Przeczytane:2020-08-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2020, 52 książki 2020,

Życie często nas zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie, a głęboko skrywane tajemnice przeszłości nawet po latach wracają do ludzi niczym bumerang, chcąc ujrzeć światło dzienne. Powieść "Miłość warta wszystkiego" Agnieszki Jeż opowiada dwie różne historie. Jedną z czasów wojny, drogą współczesną. Niby różne czasy i nic ich nie łączy, a jednak w końcu się przecinają.
Obie te opowieści, to historie dotyczące miłości i jej różnych obliczy oraz przyjaźni, w których autorka daje czytelnikom do myślenia, czy miłość jest warta wszystkiego? Przebaczenia, poświęcenia, ryzyka, a nawet śmierci?
Przyznam Wam, że po świetnym prologu liczyłam na bardziej wartką akcję. Pierwszą połowę książki trochę przemęczyłam przez nadmierną ilość opisów oraz niepotrzebnych uwag autorki. Przerwałam czytanie i wróciłam do niej po kilku dniach. Druga połowa była dużo lepsza, a zakończenie wzbudziło we mnie taką ciekawość, że z pewnością sięgnę po dalszy ciąg tj. "Spotkajmy się po wojnie". Mam nadzieję, że autorka wyjaśni wszystkie wątki. Jeśli lubicie powieści, w których teraźniejszość przeplata się z przeszłością, o miłości, przyjaźni, trudnych wyborach i o tym jaki wpływ mają na nasze życie decyzje naszych przodków, to sięgnijcie po tę.

Link do opinii

Cudowna opowieść o wojnie i miłości. Historia napisana jest dwutorowo. Z jednej strony poznajemy historię Sary, która jest przeplatana opowieściami Anny. Dość szybko można się domyśleć powiązania między tymi historiami, niemniej jednak pochłaniają bez reszty. Zdecydowanie polecam książkę wszystkim miłośnikom literatury pięknej.
Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

Link do opinii
Avatar użytkownika - bookoholik27_
bookoholik27_
Przeczytane:,

„Miłość warta wszystkiego” czyli kolejna z książek osadzonych w realiach wojennych. Tym razem jednak historia przeplata się z czasami współczesnymi. Sara i Anna, w którym momencie ich losy się przetną?

Sara Flinkierówna od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Janie Górskim. Połączył ich przypadek. Na horyzoncie pojawia się jednak wojna, która sprawia, że świat zmienia się nie do poznania – staje się mroczny, nieprzewidywalny i pełen ludzkiego cierpienia. Ona jest Żydówką, on Polakiem – na swojej drodze napotkają niejedną przeszkodę.

Współcześnie zaś poznajemy Annę Matkowską – kobietę, której brakuje tylko miłości. W ramach ciekawości postanawia zalogować się portalu randkowym, gdzie wkrótce poznaje Marcina. Czy naprawdę trafiła na odpowiedniego chłopaka?

Pomimo, że od samego początku podejrzewałem jaka zajdzie zbieżność, to od pierwszej do ostatniej strony zostałem pochłonięty. Autorka bardzo dobrze wie jak grać na uczuciach czytelnika i niemal nie przyprawić go o zawał serca. Pokazuje, iż czasem najlepiej jest o trudnych rzeczach mówić w prosty sposób.

Agnieszka Jeż tworzy książkę, w której doświadczamy zderzenia różnych światów. Pokolenie przedwojenne – sentymentalne, pełne czułości oraz współczesne – ciągle zabiegane. Obie rzeczywistości łączy jednak pogoń za miłością, jej silne pragnienie. Świat się cały czas zmienia, ale pogląd na miłość pozostaje taki sam, co możemy dostrzec na kartach tej powieści.

Prawie wcale nie czytam powieści obyczajowych i romansów, dlatego nie potrafię ocenić tej powieści w ich skali. Posłużę się zatem miarą przeczytanych przeze mnie książek ( a trochę ich było :D ). Zarwałem dla niej noc, a gdy tylko odkładałem ją na chwilę, od razu tęskniłem za bohaterami. Z ciekawością oraz przepełniony skrajnymi emocjami brnąłem przez tę historię poznając dalsze losy Sary oraz Anny, z drugiej jednak strony nie chciałem się z nią rozstawać . Mile się zaskoczyłem dowiadując się o kontynuacji, na którą swoją drogą czekam z niecierpliwością. Komu polecam? Osobom uwielbiającym młodzieżówki a także każdemu młodemu człowiekowi, aby ujrzał siłę prawdziwej miłości.

Link do opinii
Avatar użytkownika - ilona001
ilona001
Przeczytane:,

Oto przed nami kolejna książka osadzona na kanwie wojny, której tematem przewodnim jest motyw miłości. Pomimo, że powieść zbiera całkiem dobre recenzje niezwykle ciężko było mi wciągnąć się w cała opowieść, być może przyczyną jest nieco specyficzny styl autorki, który mocno mnie zniechęcił. Z pewnością nie każdemu przypadnie on do gustu i początek lektury może nas nieco od niej odstręczać. W powieści mamy ukazane dwie przeplatające się ze sobą historie miłosne: współczesną opisująca znajomość Anny i Marcina oraz opowieść z 1939r. o Żydówce i polskim lekarzu - miłości ,która nie powinna zaistnieć, gdyż z góry skazana była na tragiczny finał. Co wspólnego mogą mieć te dwie, dość odległe czasowo i zupełnie inne historie?

Link do opinii

Miłość jest w życiu bardzo ważna jak nie najważniejsza, kochamy swoich rodziców, dzieci, małżonka, ale czy warto dla niej wszystko poświęcić?
Anna nie potrafi ułożyć sobie życia, kiedy wreszcie trafia na Marcina, wydaje jej się, że to ten jedyny, na którego czekała. Rok po pierwszym spotkaniu Marcin się jej oświadcza, żeby to uczcić, postanawiają zaprosić swoje rodziny do restauracji i jednocześnie podzielić się z nimi radosną nowiną, na spotkaniu jednak okazuje się, że rodziny już się znają.
Uwielbiam książki, które opisują dwie historie na przestrzeni lat, a potem zaskakująco łączą się w jedną całość, jest to niesamowite obserwować różne pokolenia i różne czasy. Ta historia ma piękny klimat miłości, która przetrwała wiele lat oraz miłości która przyszła z rozsądku, bohaterowie z różnych przyczyn połączyli się w pary i tak potrafili przeżyć wiele lat.
Miłość to bardzo trudne uczucie z początku zakochani świata za sobą nie widzą, a z czasem miłość objawia się w dbaniu o siebie i wspieraniu się, miłość to też ogromna praca, bo bez rozmowy a czasami przemilczeniu różnych spraw nie zbudujemy nic. Zdecydowanie kiedyś miłość była trwalsza, ludzie na siebie czekali, wybaczali sobie potknięcia, a teraz jak małżeństwo się sobie znudzi, to od razu biorą rozwód albo czasami w ogóle pary nie biorą ślubu, bo potem łatwiej od siebie odejść.
Podczas wojny ludzie byli złaknieni miłości, szukali kogoś, z kim łatwiej było przeżyć ten trudny czas, bo nie chcieli być sami, często szukali osób, które mają pieniądze lub pozycje, a nie kierowali się miłością, ona przyszła później, a czasem nigdy. Jestem w stanie ich zrozumieć, sama pewnie chciałabym mieć w kimś wsparcie, a często było tak, że rodzice tym wsparciem nie byli, tylko również szukali korzyści dla siebie, tak właśnie było u Żydów, to tata szukał córce odpowiedniego kandydata, małżeństwa były aranżowane i tak pary musiały ze sobą spędzić całe życie.
Sama nie wiem, czy chciałabym cześć drugą, a tak ma nastąpić, ta książka jest wyjątkowa i chodź, kończy się w bardzo zaskakującym momencie, to druga część może tutaj jeszcze bardziej namieszać.

Link do opinii
Avatar użytkownika - cafeetlivre
cafeetlivre
Przeczytane:,

"Miłość - to jest najważniejsze. Dla niej warto się nie bać, ona chroni przed lękami."
~
"Miłość warta wszystkiego" to moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Agnieszki Jeż. Opowiada ona o miłości, jak wskazuje sam tytuł. Jednak skupia się na sile tego uczucia oraz tym, jak może ono na nas oddziaływać. Poznajemy dwie historie rozgrywająca się na dwóch różnych płaszczyznach czasowych. Jedna z nich to opowieść z okresu II wojny światowej, gdzie młoda Żydówka - Sara Flinkierówna - zakochuje się w polskim lekarzu, Janie Górskim. Ich uczucie spotyka na swojej drodze wiele przeszkód powiązanych z rozgrywającymi się wydarzeniami. Druga Historia opowiada o Annie Matkowskiej, która poznaję na portalu internetowym Marcina Zielińskiego. Od pierwszej chwili łączy ich silne uczucie, które z czasem zamienia się w szaloną miłość. Historie pozornie się praktycznie nie łączą jednak jak mówi nam sam opis, przyjdzie moment kiedy się przetną. 
Książka pani Agnieszki Jeż była bardzo przyjemną lekturą. Opisywane przez nią relacje miłosne, jak i przyjaźnie wpływały na bardzo ciepły odbiór książki. Historia również była bardzo ciekawa i dążyłam do tego, aby jak najszybciej poznać prawdę jaka się w niej kryje. Piękna opowieść o miłości która przetrwała próbę czasu, przeszkody oraz źle podjęte decyzje. Myślę, że warto poznać tę historię. Może nie jest to coś zaskakującego, takiego co sprawi, że czytelnik wyskoczy z butów, ale nie zmienia to faktu, że książka bardzo mi się podobała. Zakończenia w niewielkiej części się domyśliłam, jednak nie też tak od razu, dlatego mały element zaskoczenia u mnie pozostał. Nie żałuję, że ją przeczytałam i myślę, że dzięki niej w moje plany wpisały się także inne książki pani Jeż. Styl, w jakim jest napisana powieść jest prosty i zarazem bardzo ciepły. Miałam wrażenie, jakby ktoś bliski opowiadał tę historię, a ja siedziała przy tej osobie i uważnie słuchała. Godziny spędzone z tą książką były dla mnie świetną odskocznią i mile spędzonym czasem, dlatego bardzo ją polecam. 

Recenzja była publikowana na innych portalach. 

Link do opinii

"Żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć."


   Przeszłość cały czas przeplata się z teraźniejszością. Wojna ze spokojem. Szczęście ze złością. Miłość z nienawiścią. Jedno bez drugiego istnieć nie może - brutalne. Ale tak było, jest i raczej będzie. Jedno ma wpływ na drugie. Nie może być przyszłości bez jej starszej siostry - przeszłości. Ale żeby ten układ działał jak należy, to muszą żyć w zgodzie. Czy to możliwe?

   W przede dniu wojny roku 1939 losy bogatej Żydówki, Sary Flinkierównej, przeplatają się z biednym lekarzem polskiego pochodzenia, Janem Górskim. Ich związek nie ma racji bytu. Stoi mocno pod znakiem zapytania. A mimo wszystko uczucie rośnie. Niestety dzieje się coś, czego się nie spodziewali. Prawda będzie dla nich ciosem. Po latach od tamtych wydarzeń Anna Matkowska za pomocą portalu randkowego znajduje miłość swego życia. Związek nabiera rumieńców, rozkwita i młodzi planują ślub. Losy czwórki bohaterów przetną się a szokująca prawda ujrzy w końcu światło dzienne. Co jest prawdą a co kłamstwem? Dlaczego stało się tak a nie inaczej?

   Znane jest mi już pióro Pani Agnieszki. Mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ale mimo to książka i tak mnie zaskoczyła. Dostałam cudowną powieść o przeszłości, która ciągnie się w ukryciu i wyskakuje w najmniej oczekiwanym momencie w ... teraźniejszości. Pomysł na fabułę świetny. Miałam tylko obawy, czy autorka nie stworzy zbyt wielkich kontrastów. Czy po prostu nie będzie się to ze sobą gryzło. I martwiłam się zupełnie niepotrzebnie. Te czasy i wydarzenia przeplatały się tak umiejętnie jak pasma włosów układane w misternie zapleciona fryzurę. Czasy wojny roku 1939 i kilka późniejszych kontra teraźniejszość. Świetny zabieg, który uwielbiam. Poszerza on mój obraz całej historii. Mogę w pełni odczuć uczucia i cała paletę emocji bohaterów. Autorka oddała atmosferę dawnych lat. Czułam ten strach, śmierć, radość i nieśmiałe miłości delikatne niczym dotyk motyka. Nieśmiałość kontaktów miedzy ludźmi, których ciągnie do siebie magia. Sara Flinkierówna i Jan Górski. Ona bogata Żydówka on biedny Polak lekarz. Niełatwy związek tej pary ma skutki w teraźniejszości.. Anna Matkowska i Marcin Zieliński. To im przyjdzie się z tym zmierzyć a Sarze i Janowi zburzy spokój pokazując całą brutalną prawdą. Autorka zaznaczyła różnicę. Nie tylko czasową, zachowań ale i wartości. Tego, jak bardzo na przestrzeni lat się wszystko zmieniło. Wszystko poza jednym - w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. Książka przez lekkość i plastyczność przekazu czyta się praktycznie sama. Słowa płyną niczym melodia nucona nocą. Wciąga i hipnotyzuje. Nie daje możliwości, by się od niej oderwać. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że będzie ciąg dalszy. Ta historia pozostawiona w zawieszeniu, w półkroku po prostu musi mieć ciąg dalszy, który z największą przyjemnością przeczytam. 

   Ciepła i jednocześnie tragiczna historia dwojga młodych ludzi u progu wojny kontra rzeczywistość. Tego jak przeszłość wpływa na obecną chwilę. Pokazuje moc uczuć. Moc miłości i nienawiści. Radości i zazdrości. Miłość można spotkać wszędzie. Na ulicy, na spacerze, na portalu randkowym. Nie ważne gdzie - ważne by była prawdziwa. Bez intryg i zadawania ciosów. I przede wszystkim bez kłamstw, które ma krótkie nogi. Wcześniej czy później przyjdzie się z nimi zmierzyć. Pytanie czy jesteśmy gotowi udźwignąć ten ciężar. Książka Pani Agnieszki właśnie taka jest. Porywa, unosi nad chmury by gwałtownie roztrzaskać się o beton. Trzyma w stale budowanym napięciu a po zakończeniu nie daje o sobie zapomnieć. Jeśli znacie twórczość autorki i Wam się podoba to na pewno się nie zawiedziecie. A tym, którzy się wahają niech porzucą rozterki. Przenieście się w przeszłość i zobaczcie jakie skutki za sobą niesie.

Polecam

Link do opinii
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2021-09-10, Ocena: 6, Przeczytałam, 2021,

 


Witajcie!

Dzisiejszy wpis chcę poświęcić od A do Z książce zachwycającej pod każdym możliwym względem. Książce, która zadowoli miłośników literatury obyczajowej i historycznej. Książce, która ma w sobie ogrom ciepłych uczuć i emocji. Wreszcie książce bardzo zaskakującej, choć co bystrzejszy czytelnik już na początku odgadnie zakończenie. Ale fakt ten nie przeszkadza w łakomym pożeraniu tekstu.

Zaczynając pisać tę recenzję zastanawiam się od której strony do niej podejść i jak zwykle odpowiedź jest prosta. Od początku. Bo dlaczego nie?

 


Teraźniejszość.

Anka jest po trzydziestce, ma satysfakcjonującą pracę, kochającą, wspierającą rodzinę, a do pełni szczęścia brak jej tylko tego jedynego mężczyzny, z którym będzie mogła konie kraść. Kobieta w końcu znajduje miłość na portalu randkowym. Marcin odpowiada jej w każdym aspekcie, oczywiście z wzajemnością. Ich związek rozwija się szybko, ale spokojnie. Brak w nim gwałtownych kłótni czy bolesnego docierania się. Wygląda na to, że właśnie w jedno połączyły się dwie połówki jabłka. Choć ich przeszłość rysuje się inaczej, mężczyzna szybko stracił rodziców i trafił pod czułą opiekę dziadków, w żaden sposób nie przeszkadza im to w postawieniu kolejnego kroku ku wspólnej przyszłości. Przyjęcie zaręczynowe jest świetną okazją do zapoznania się dwóch rodzin. Ale nie w tym przypadku. Tutaj wydarzy się coś zdecydowanie więcej...

 


Przeszłość.

Sara jest Żydówką, Jan – Polakiem. Życie dziewczyny jest spokojne i dostatnie. Jedno spojrzenie, jedno spotkanie wystarcza, by była gotowa porzucić to, co znajome i dobre. Wszystko po to, by zatrzymać się w ramionach pełnych gorącego uczucia. Dzieli ich wszystko. Łączy... również wszystko, bo miłość jest przecież wszystkim. Aby być bliżej Jana, dziewczyna zatrudnia się jako wolontariuszka w placówce, w której on pracuje i zaprzyjaźnia z Marią. Na zewnątrz wciąż jest niespokojnie. Zakochani ukrywają swój związek co na dłuższą metę jest męczące. Jednak czego się nie robi dla miłości? I choć mają w sercach pragnienie, by ich uczucie mogło ujrzeć światło dzienne, chyba mają również świadomość, że dosłownie wszystko może się zdarzyć...

 


Bardzo lubię pióro Agnieszki Jeż. Jej poprzednią trylogię przeczytałam z ogromną frajdą. Swoboda wypowiedzi, barwne fabuły, realistyczni bohaterowie. Czego chcieć więcej? „Miłość warta wszystkiego” to pierwszy z dwóch tomów pięknej historii o miłości. Dwie pary. Dwie różne rzeczywistości. Uczucie, które może rozwijać się powoli, wzrastać i to, którego najlepiej żeby wcale nie było. Cała gama różnych uczuć oraz emocji.

Powieść z całą pewnością zapada w pamięć. Czytając w pewnych momentach miałam wrażenie, że rozmawiam ze swoją ciocią, która opowiada mi o tym, czym jest miłość. Tak bardzo dobrze poczułam się wśród bohaterów, że nie mogę Was nie zachęcić do poznania tej książki. Jeśli zastanawiacie się czy jest schematyczna to zaręczam, że nie. W żadnym razie. Zaskakuje i wciąga.

 


Polecam.

Link do opinii

Macie czasem tak,z?e zakon?czenie danej historii sprawia,z?e koniecznie musicie sie?gna?c? po jej kontynuacje??
.
Sie?gaja?c po MIŁOS?C? WARTA WSZYSTKIEGO nie spodziewałam sie?,z?e ta opowies?c? mnie tak zauroczy.Dwie osobne historie,kro?re ła?czy bolesna przeszłos?c?.Przeszłos?c?,kto?ra moz?e zmienic? wszystko.Ale czy miłos?c? okaz?e sie? od tego silniejsza?
.
7.75-8/10?
Autorka w ciekawy sposo?b ukazała historie dwo?ch rodzin.Akcja toczy sie? tu dwutorowo,gdzie moz?emy dokładnie przes?ledzic? losy dwo?ch bohaterek.Anny z teraz?niejszos?ci oraz Sary z wojennej przeszłos?ci.Obie kobiety ła?czy miłos?c? do wyja?tkowego me?z?czyzny w ich z?yciu.Tylko,z?e ta miłos?c? Sary jest znacznie bardziej skomplikowana.Rok 1939 to zdecydowanie niepewny czas na takie uczucia.Zwłaszcza,jes?li jestes? Z?ydo?wka? a two?j wybranek to Polak.Ła?czy ich wiele,ale dzieli znacznie wie?cej.Tragiczne wydarzenia sprawiaja?,z?e ich losy sa? niepewne.Tymczasem Anna przez?ywa pie?kny i gora?cy romans.Przy Marcinie czuje sie? jak nigdy dota?d.On ro?wniez? czuje,z?e spotkał w kon?cu ta? jedyna?,wyjatkowa? kobiete? w swoim z?yciu.Zatem to najwyz?szy czas,aby ich rodziny sie? wreszcie poznały,bo ten najwaz?niejszy dzien? w ich z?yciu zbliz?a sie? wielkim krokami.Nie spodziewaja? sie? tylko jednego.To wydarzenie moz?e zmienic? wszystko...
.
MIŁOS?C? WARTA WSZYSTKIEGO Agnieszki Jez? @agnieszka_jez_pisarka to urzekaja?ca powies?c? obyczajowa nasycona niepowtarzalnym klimatem z czaso?w II wojny s?wiatowej.Opowies?c? w prosty,acz przyjemny sposo?b ukazuje,jak dwa tak ro?z?ne wre?cz obce sobie czasy moga? jednak sie? ze soba? splatac?. A wybory poprzednich pokolen? kształtuja? kolejne.Historie,kto?re zostały juz? napisane nie da sie? tak po prostu zamazac? i zapomniec?.Autorka uraczyła nas wyja?tkowa? fabuła?,i choc? po kilku kolejnych rozdziałach moz?na spokojnie przewidziec? naste?pne wydarzenia,to nie umniejsza to wcale tej lekturze.Zakon?czenie wre?cz sprawia,iz? napie?cie i emocje w nas buzuja?.Jak to sie? zakon?czy?Koniecznie musze? zabrac? sie? za drugi tom.Nie moz?e byc? inaczej.
.
@wydawnictwofilia
https://www.instagram.com/rudy_lisek_czyta/

Link do opinii

Bardzo lubię książki, które splatają razem przeszłość i teraźniejszość. Pokazują one jaki wpływ ma na nas historia naszych rodziców i dziadków. Właśnie idealnym przykładem takiej powieści jest książka Agnieszki Jeż. Czasy współczesne mieszają się z tymi wojennymi. To książka pełna takiej prawdziwości, nostalgii i smutnej miłości. Mam wrażenie że ta historia mogła się przydarzyć w każdej rodzinie, bo czasy wojny były trudne, a powojenne niewiele łatwiejsze. Książka podobała mi się, ale chyba byłabym bardziej zachwycona, gdybym prolog przeczytała na końcu. Według mnie zdradza zbyt dużo i już na 13 stronie wiemy jak potoczy się ta historia. Nie jest to jednak koniec, a początek nowej powieści i już jestem niesamowicie ciekawa jak autorka poprowadzi temat. Mocno czekam na kontynuację.

Link do opinii
Inne książki autora
Odpłata
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Odpłata

Podhale i Mazury - dwa odmienne światy, trzy różne zbrodnie. Jeden dług. Podhale, 1945. Ta zbrodnia wszystko zaczęła. Podhale, 2019. Ta zbrodnia...

Kto jest bez grzechu
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Kto jest bez grzechu

Nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru Agnieszka Jeż opowiada wciągającą, duszną i nieoczywistą historię zwykłych ludzi i niezwykłych zbrodni. Znana czytelnikom...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy