Miłosierny Samarytanin. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia

Ta książka to praktyczny warsztat dla każdego pedagoga, katechety, terapeuty, logopedy i rodzica! To twórcza metoda pracy z dziećmi wykorzystująca drewnianą deskę z trzema równoległymi nacięciami. Jak sprawić, by biblijne opowiadane o Miłosiernym Samarytaninie ożyło? Z tą praktyczną książką to banalnie proste!

Krok 1
Ustaw scenę-deskę, gdzie tylko chcesz: w przedszkolu, szkole, salce katechetycznej, świetlicy lub w domu. Wytnij gotowe figurki i elementy scenografii znajdujące się na luźnych kartach tej książki!

Krok 2
Przygotuj scenariusz opowieści, który znajdziesz w publikacji. A jest to biblijna przypowieść o Miłosiernym Samarytaninie.

Krok 3
Rozpocznij wspaniały spektakl, który pokochają wszystkie dzieci. I ciesz się efektami swojej pracy!

Więcej o kreatywnych opowieściach i metodzie pracy ze sceną-deską znajdziesz w książce „Teatr na małej scenie”.
Sięgnij także po inne przygotowane przez nas komplety scenariuszy i figurek: „Boże Narodzenie”, „Dawid i Goliat”.

Informacje dodatkowe o Miłosierny Samarytanin. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

Tagi: dla dzieci teatrzyk

Kup książkę Miłosierny Samarytanin. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia

Miłosierny Samarytanin. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia - opinie o książce

Farmakologia. Zbiór pytań testowych
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Farmakologia. Zbiór pytań testowych

Zbiór pytań testowych dla studentów medycyny i stomatologii....

ycie w oceanie. Książka z naklejkami
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - ycie w oceanie. Książka z naklejkami

Każdy uwielbia kolorowe naklejki, a w naszej serii książek z naklejkami dzieci znajdą wiele informacji na temat przyrody, nauki i technologii. Wyczerpujące...