Mindfulness to twoja supermoc. Ćwicz uważność i ucz się języka angielskiego

Język angielski dla dzieci

CZYTAJ, SŁUCHAJ, BAW SIĘ I UCZ

Aktywna nauka języka angielskiego poprzez zabawę!

Nasz umysł przypomina czasem zabałaganiony pokój: myśli są dosłownie wszędzie. Uważność pozwala utrzymać w umyśle porządek, a dzięki temu lepiej się uczyć, bawić i czuć. Aby tę supermoc rozbudzić, wystarczy skupić się na chwili obecnej i na tym, co w danym momencie rejestrują nasze zmysły - wzrok, słuch, dotyk, zapach i smak. Uważność to stan skupienia na tu i teraz.

O autorce

Lauren Stockly pracuje w Los Angeles. Zajmuje się terapią dzieci i młodzieży. Jako specjalistka w dziedzinie terapii przez zabawę pomaga swoim klientom uporać się z traumą i wspiera rozwój emocjonalny dzieci i rodzin. Równolegle z praktyką terapeutyczną prowadzi popularny blog ,,Creative Play Therapist", na którym projektuje gry i programy terapeutyczne. Jest autorką nagradzanej książki dla dzieci Be Mindful of Monsters i założycielką firmy Bumble BLS oferującej przyjazne dla dzieci urządzenia działające kojąco na układ nerwowy.

O ilustratorze

Zach Grzeszkowiak jest grafikiem i ilustratorem z chicagowskimi korzeniami. Tworzy materiały marketingowe (cyfrowe i drukowane), takie jak logotypy, infografiki i katalogi. Gdy akurat nie zajmuje się projektowaniem graficznym, chętnie tworzy ilustracje, animacje i rzeźby przedstawiające fascynujące, kolorowe postaci. Najbardziej lubi pracę przy projektach, które wiążą się z edukacją, storytellingiem i wspieraniem szczytnych celów.

Informacje dodatkowe o Mindfulness to twoja supermoc. Ćwicz uważność i ucz się języka angielskiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2024-03-29
Kategoria: Języki obce

Tagi: Nauka języków

Kup książkę Mindfulness to twoja supermoc. Ćwicz uważność i ucz się języka angielskiego