Młody bóg z pętlą na szyi

Tom 3 cyklu Młody bóg z pętlą na szyi

Trzecia część cyklu „Młody bóg z pętlą na szyi” to prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

Po dzienniku ze szpitala psychiatrycznego i wspomnieniach z pierwszej psychoterapii indywidualnej, nadszedł czas na pogłębienie wiedzy o przeszłości autorki.

To dziennik, który został napisany, by przestrzec innych przed piekłem autoagresji. Z czasem stał się on świadectwem trudów życia osoby z pogranicznym zaburzeniem osobowości. Jednak borderline to nie tylko autodestrukcja, autoagresja, impulsywne działania, poczucie pustki i chwiejność emocjonalna. To także olbrzymia wola życia i próba ratowania siebie.

Mrówczyńska bez cenzury i żadnych hamulców opowiada o swoim życiu, próbach samobójczych, przeszłości. Pokazuje również, jak ważne w przypadku zaburzeń psychicznych jest samopoznanie.

Książka rekomendowana przez czołowe magazyny psychologiczne i psychiatryczne.

Polecana studentom studiów medycznych, klinicystom, początkującym terapeutom oraz innym specjalistom zajmującym się szeroko pojętą ochroną zdrowia psychicznego.

Książka polecana i rekomendowana, w szczególności studentom psychiatrii, psychologii i psychoterapii oraz początkującym klinicystom i lekarzom, przez magazyny „Charaktery”, „Kwartalnik Psychiatra”, „Psychiatria i Psychoterapia”.

Patronat medialny nad książką objęli: Portal dlaLejdis, Psychology of Life, Psycholog pisze, Moja psychologia, Uważniej.pl, Kulturalne rozmowy.
Honorowy patronat: Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno Behawioralnej

Informacje dodatkowe o Młody bóg z pętlą na szyi:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2019-11-12
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-8119-513-3

Tagi: PRL samobójstwo

Kup książkę Młody bóg z pętlą na szyi

Borderline: Autoterapia
Anka Mrówczyńska0
Okładka ksiązki - Borderline: Autoterapia

Czy wiesz co to Borderline? Miewasz momenty dobrego i złego nastroju (silne emocje, które mogą zmieniać się nawet w ciągu jednego dnia)? Odczuwasz...

Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii
Anka Mrówczyńska0
Okładka ksiązki - Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii

Po sukcesie debiutanckiej powieści, Mrówczyńska wraca z kolejną autobiograficzną książką. Tym razem podzieliła swój dialog i życie wewnętrzne na role -...