Moc przyciągania szczęścia

Masz prawo do szczęścia!

Każdy chce być szczęśliwy. Joseph Murphy, autor bestsellerowej ,,Potęgi podświadomości", pokazuje, jak łatwo można to osiągnąć. Książka opiera się na dwóch założeniach. Po pierwsze: prawdziwe i trwałe szczęście osiąga się tylko wtedy, gdy zdamy sobie sprawę, że można przezwyciężyć każdą słabość. Po drugie: na świadomym i podświadomym dążeniu do szczęścia.

Murphy skupia się na pięciu głównych aspektach: o stanie podświadomości o pozytywnych rezultatach spokojnego umysłu o harmonijnych relacjach międzyludzkich o przebaczeniu o umiejętności przyciągania szczęścia.

Jest to inspirująca, pełna nadziei książka, która może pomóc w odzyskaniu równowagi po przeżytych kryzysach i wskazać sposoby, jak ze spokojem stawić czoła przyszłości.

Informacje dodatkowe o Moc przyciągania szczęścia:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Attract Happiness: Take Charge of Your Life

Tagi: Poradnictwo zawodowe

Kup książkę Moc przyciągania szczęścia

Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowej
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowej

Joseph Murphy, autor ,,Potęgi podświadomości", bestsellerowego poradnika sprzedanego w Polsce w ponad dwóch milionach egzemplarzy, powraca z książką o...

Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości

Możesz stać się kim chcesz przypomina J. Murphy, autor bestsellera Potęga podświadomości. Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk...