Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-10-27
Kategoria: Duchowość, religia

,,Biorąc do ręki ten modlitewnik, oddajmy Chrystusowi samych siebie, rodzinę, ojczyznę, ufając, że On sam zatroszczy się o nas. Powierzajmy Bogu wszystkie sprawy naszego życia, te ważne i te zwyczajne. Jeśli sobie nie radzimy, prośmy naszego Króla: ,,Jezu, Ty się tym zajmij!", a gdy toniemy: ,,Panie, ratuj mnie". Bo tylko On jest w mocy zaradzić naszej biedzie i obdarzyć nas szczęściem". /fragment wstępu/

Modlitewnik zawierzenia został przygotowany z okazji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Zawiera liczne modlitwy i akty zawierzenia, którymi przez wieki modlili się zarówno święci, jak i zwykli ludzie. Słowa pełne ufności i oddania skierowane do Ojca, Syna, Ducha Świętego i Matki Bożej są świadectwem wiary, nadziei i miłości.

ZAWIERA WSTĘP KS. TOMASZA JAKLEWICZA

Oto Polska w 1050. rocznicę swego Chrztu uroczyście uznała królowanie Jezusa Chrystusa.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

Kup książkę Modlitewnik zawierzenia. Pamiątka Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Opinie o książce - Modlitewnik zawierzenia. Pamiątka Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

365 wierszy i rymowanek na każdy dzień
Okładka ksiązki - 365 wierszy i rymowanek na każdy dzień

Nowa odsłona klasycznych, ponadczasowych i przede wszystkim mądrych wierszy, na których wychowały się pokolenia dzieci. Zamieszczono tu utwory m.in....

Monster High. Bądź wyjątkowa. Clawdeen
Okładka ksiązki - Monster High. Bądź wyjątkowa. Clawdeen

Cześć, straszyciółko! Chcesz odkryć moje najbardziej wampiryczne sekrety? Wgryź się w tę książkę, a poznasz 13 przyczyn, które powodują, że wyję z radości;...