Mój rok. Podręcznik. dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka. Podczas korzystania z podręcznika nie jest konieczne przestrzeganie kolejności tematów - nauczyciel może wybierać je w zależności od potrzeby. Pytania u dołu strony to propozycje do swobodnego wykorzystania w celu zindywidualizowania pracy z uczniem.

Do serii "Mój rok" należą także 4 teczki z kartami pracy.

Informacje dodatkowe o Mój rok. Podręcznik. dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-05
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Mój rok. Podręcznik. dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Dodaj cytat

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Ja i moje otoczenie. Część 3 i 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym...

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Jesień. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Funkcjonowanie osobiste i społeczne to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi...

Fałszywa królowa
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona