Mój Tarzan

W afrykańskiej dżungli zostaje odnaleziony młody mężczyzna rasy białej. Jest nagi, nie mówi, za to trzyma sztamę ze stadem szympansów, a potrafi się postawić nawet gorylom. Po testach DNA okazuje się, że to zaginiony ponad dwadzieścia lat temu dziedzic szkockiego klanu Murray. Od tej pory rozpoczyna się wytężona praca na rzecz ucywilizowania Tarzana i przywrócenia go na łono ludzkiego społeczeństwa. Pod okiem doktora MacDonalda Anna Przebłysk podejmuje się trudnej roli bezpośredniego uczestnictwa w edukacji seksualnej mężczyzny, który dotąd nie widział na oczy kobiety. W swej pracy młoda nauczycielka seksu nie cofnie się przed niczym, aby ona i jej wychowanek otrzymali dokładnie to, co im się należy i czego pragną.

Informacje dodatkowe o Mój Tarzan:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-05-19

Kup książkę Mój Tarzan

Mój Tarzan - opinie o książce

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-06-07, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Lubicie nawiązania do bajek w romansach?

Ja uwielbiam! ?

Tym razem przychodzę do Was z pozycją, o której jest głośno już od miesiąca ?

Wypadek, w którym zginęła prawie całą rodzina, okazał się zagadką. Po ponad dwóch dekadach okazuje się, że dziedzic klanu Murray przeżył. Ba! Ma się całkiem dobrze.

Ucywilizowanie dzikusa to nie lada wyzwanie, do którego zatrudniony został sztab pracowników.
Mamy lingwistę, osobistego trenera, kobietę uczącą go firtu i... Annę Przebłysk!
O, tak. Ta kobieta to chodzący ideał męskich fantazji, który ma za zadanie nauczyć Davida miłości cielesnej.

Czy istnieje możliwość, aby kobieta która pozwoliła sprzedać swoje ciało, i mężczyzna, który nie potrafi wymówić ani jednego słowa, lecz doskonale dogaduje się ze zwierzętami, mogą poczuć do siebie coś więcej niż pociąg fizyczny?

Przyznam szczerze, że byłam pewna, iż fabuła zostanie poprowadzona całkiem inaczej. Obstawiałam, że główna bohaterka zostanie wysłana na misje, w której pozna tytułowego Tarzana. Jednak autorka postawiła na oryginalność i zaskoczyła nas nietuzinkowym podejściem. Z pewnością pozycja ta nie należy do pruderyjnych! O nie.. Seks wylewa się tu hektoritrami, a sama bohaterka nie boi się mówić o swoich pragnieniach, nawet pod czujnym okiem innych osób.
Choć od początku sądziłam, że przelotna ( dosłownie i w przenośni) znajomość z ??? nie skończy się najlepiej, to i tak byłam w szoku, kiedy wyszło na jaw bliskie pokrewieństwo.

Jeśli chodzi o gatunek, to jak najbardziej zaliczyłam bym go do komedii erotycznej, jeśli takowa istnieje.

Wielobarwność językowa nie jednokrotnie mnie rozbawiła, aż zaznaczałam sobie ulubione kawałki, aby móc do nich szybko powrócić.

A Ty, masz już swojego Tarzana??

Gratuluję autorce świetnej książki ? Nie mogę się doczekać kolejnego dzieła, które wyjdzie spod Pani pióra.

Dziękuję za egzemplarz recenzencki wydawnictwu @waspos oraz autorce Annie Przebłysk.

#wspolpraca #mojtarzan #annaprzeblysk #waspos #komediaerotyczna

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-06-06, Ocena: 4, Przeczytałem,

Gdy w afrykańskiej dżungli zostaje odnaleziony młody mężczyzna okazuje się że jest to dawno zaginiony dziedzic szkockiego klanu Murrar. Niestety mężczyzna jest dziki. Wychowywany przez kilka lat ze zwierzętami zachowuje się jak one. Chcąc uczłowieczyć Tarzana doktor McDonald postanawia zebrać kilkoro ludzi którzy mają tego dokonać.

W tym błyskotliwą, temperamentną Annę Przebłysk która podejmie się trudnej roli bezpośredniego uczestniczenia w edukacji seksualnej mężczyzny, który aż do tego spotkania nie miał do czynienia z kobietą.

W swej pracy kobieta nie cofnie się przed niczym, zrobi wszystko aby jej wychowanek otrzymał to co mu się należy i czego pragnie. Ale kobieta też będzie miała z tego to co lubi najbardziej spełnienie.

Powiem Wam że biorąc pod swoje skrzydła ten książkę sama byłam ciekawa jak rozwinie się ta znajomość.

I powiem tak jednym się spodoba innym nie. Historia jest dość specyficzna i trzeba wiedzieć czego się chce. Jeżeli ktoś czytał erotyczne wersję innych bajek np śpiąca królewna to jest coś dla niego. Ale jeżeli ktoś wymaga zawrotnych zwrotów akcji, strzelanin i tym podobnych to niech sobie daruję ? Książka wciąga główna bohaterka jest trochę seksoholiczką, jej ciało jest idealne i ona zdaje sobie z tego sprawę i nawet potrafi to wykorzystać.

Dziękuję autorce i @wydawnictwuwaspos za możliwość zostania patronem tej książki.