Moje pierwsze 100 pojazdów

Nowa seria książek z otwieranymi okienkami to świetny sposób, by małe dziecko mogło poznawać świat dookoła siebie.

Seria składa się z czterech pozycji: ,,Moje pierwsze 100 słów", ,,Moje pierwsze 100 pojazdów", ,,Moje pierwsze 100 słów na wsi", ,,Moje pierwsze 100 zwierząt". Każdy z tytułów to edukacyjny, kartonowy boardbook z okienkami, do którego dziecko będzie wielokrotnie wracać.

W tej książce Wasze dziecko pozna 100 pojazdów z całego świata: samochody osobowe, ciężarówki, śmigłowce, maszyny rolnicze i budowlane. Dzięki kilkudziesięciu otwieranym okienkom nauka będzie dla niego świetną zabawą.

Informacje dodatkowe o Moje pierwsze 100 pojazdów:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-10-24
Kategoria: Edukacyjne
Tytuł oryginału: First 100 trucks

Kup książkę Moje pierwsze 100 pojazdów

Moje pierwsze 100 pojazdów - opinie o książce

"Moje pierwsze 100 pojazdów" to książeczka dla najmłodszych dzieci, dzięki której pozna samochody z całego świata.

Dzieci interesuje świat wokół nich. Chłopcy lubią bawić się samochodami, które je fascynują. Teraz można zaspokoić ich ciekawość w dziedzinie pojazdów dzięki książeczce z serii "Akademia Mądrego Dziecka".

"Moje pierwsze 100 pojazdów" to książeczka dla najmłodszych dzieci, która rozwija wyobraźnię i pobudza ciekawość dwulatków i trzylatków. Dzięki niej dziecko może poznać 100 pojazdów z całego świata, które zostały przestawione na pięknych, kolorowych obrazkach i podpisane.

Pojazdy zostały podzielone na kategorie: W mieście, W podróży, Na budowie, Na ratunek!, Na wsi, W powietrzu, Na wodzie. Wśród nich są nie tylko samochody osobowe, lecz także ciężarówki, śmigłowce, pojazdy ratunkowe (m.in. karetka, holownik), pojazdy wodne (m.in. taksówka wodna, kontenerowiec), maszyny budowlane (m.in. koparko-ładowarka, żuraw) oraz maszyny rolnicze (m.in. kombajn, snopowiązałka).

Książka zawiera pytania i zadania do wykonania, np. należy powiedzieć, jakimi pojazdami przewozi się daną rzecz lub czym jeżdżą ludzie wykonujący dany zawód albo należy policzyć, ile kół ma każdy pojazd. Można także poznać przeciwieństwa danych pojazdów, a na koniec sprawdzić zdobytą wiedzę. Do pomocy jest ponad 50 otwieranych okienek, za którymi kryją się odpowiedzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu nauka będzie świetną zabawą - a o to przecież chodzi.

Książka stanowi edukacyjny, kartonowy boardbook z okienkami, do którego dziecko będzie wielokrotnie wracać. Gdybym ja miała takie książeczki w dzieciństwie, na pewno bym się nimi bawiła non stop. Polecam ją wszystkim maluchom, a szczególnie chłopcom. Choć dziewczynkom też może się spodobać.

"Akademia Mądrego Dziecka" to seria książek z otwieranymi okienkami. To doskonały sposób, by dziecko mogło poznawać świat wokół siebie. Warto wspomnieć, że seria składa się z jeszcze 3 pozycji: "Moje pierwsze 100 słów", "Moje pierwsze 100 słów na wsi", "Moje pierwsze 100 zwierząt".

Decyzje, które zmieniły świat
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Decyzje, które zmieniły świat

To nie marzenia zmieniają rzeczywistość, ale konkretne decyzje i wybory. Niektóre niezwykle twórcze, inne fatalne w skutkach. Do dziś nosimy...

Dublin. Udany Weekend Michelin. Wydanie 2
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Dublin. Udany Weekend Michelin. Wydanie 2

Dublin - wspaniałe miasto pełne uroku i ciekawych uliczek. Przyjaźni ludzie, którzy kochają spędzać wolny czas w pubach, na beztroskiej rozmowie lub...