Montana

Tom 2 cyklu Rodzina Lazcanso

Montana” to drugi tom serii “Rodzina Lazcanso”, jednego z najgorętszych romansów erotycznych ostatnich lat. Przeczytany ponad milion razy na stronie skrywanepragnienia.pl, z dumą przedstawia swoją kolejną odsłonę.
Książka w wersji online, była publikowana w odcinkach na stronie skrywanepragnienia.pl w latach 2014-2020. Komentarze i opinie umieszczane przez czytelników zostały zachowane.

* * * * *

Rzeczywistość boleśnie nas doświadcza, ale miłość zawsze znajdzie drogę – nawet do tych, którzy stracili nadzieję.
Coś co miało trwać wiecznie przestało istnieć. Anna nigdy nie myślała, że będzie mogła żyć bez Diabła, ale rzeczywistość boleśnie ją doświadczyła. Gdy podjęła decyzję o zakupie rancza w Montanie pragnęła tylko jednego – uciec i zapomnieć. To miało być nie tylko schronienie, ale też miejsce, w którym będzie mogła rozpocząć nowe życie, jak najdalej od bolesnej przeszłości.
Czy od demonów da się jednak uciec?
A może to co dla niej było rzeczywistością, tak naprawdę było tylko iluzją?

Informacje dodatkowe o Montana:

Tłumaczenie: Język polski

Kup książkę Montana

Montana - opinie o książce

RECENZJA PATRONACKA

„Rozgorączkowany mężczyzna przygniatał mnie całym sobą. Silne dłonie przytrzymywały wijące się ciało, a usta wpiły w skórę, smakując jej każdy milimetr. Działał jak w amoku i wcale nie zamierzał przestać.”

Rozpacz,żal,bezsilność,spowodowana utratą ukochanego,żadna kobieta nie jest w stanie z tym normalnie żyć…
Anna Lazcanso pozostawia za sobą dosłownie wszystko i rozpoczyna swoje całkiem nowe życie w Montanie.
Nabycie posiadłości w Bozeman,jest strzałem w dziesiątkę,miasteczko wydaje się być upragnionym azylem,ale też początkiem nowego życiowego rozdziału,ale tylko na jednym tak na prawdę zależy kobiecie - na prywatności i anonimowości.
Oczywiście,wszystko komplikuje się gdy bieg dziwnych wydarzeń,sprawia, że Anna staje się główną atrakcją miasteczka, a dwóch miejscowych i bardzo atrakcyjnych samców alfa, próbuje pozbyć się seksownej intruzki.

Dexter Callahan,miejscowy milioner,a wolnych chwilach zdolny stolarz i
Joshua Mallroy przystojny szeryf,do którego wzdycha większość panien na wydaniu i nie tylko.

Obaj wpadają jednak w sidła niezaprzeczalnego uroku Anny i jej pyskatego seksapilu. Rozpoczyna się pewnego rodzaju trójkąt pożądania i nienawiści,ale tylko jeden z mężczyzn, może przywrócić w niej skrywane pragnienia,które umarły wraz ze śmiercią Raoula.

Jak potoczą się losy tej trójki?
Czy Anna w końcu odnajdzie spokój i ukojenie?
A może zyska to, czego wcale nie pragnęła?
A może jednak tak szybko jak to zyska to tak szybko to straci?
A co jeśli do gdy wejdzie jeszcze jeden gracz?

Nie możecie przegapić okazji,by tego wszystkiego się nie dowiedzieć,zatem koniecznie sięgnijcie po książkę „Montana”,jeśli jednak nie czytaliście jeszcze „Diabła”, zróbcie to… nawet w drugiej kolejności.

Tak jak „Diabeł” zauroczył mnie swoją ostrością,mrokiem,pikanterią, luksusem, niespodziewanymi zwrotami akcji i szokującą końcówką,tak „Montana” to mieszanina wszelakich emocji.

Autorka potrafi pisać tak,że jednocześnie wzrusza,rozśmiesza,niepokoi, jak również podnieca,ale przede wszystkim zaskakuje i to jak.

No i powiedzenie „kto się czubi ten się lubi”,jeszcze nigdy nie było tak aktualne.

Bohaterowie przestawieni są w taki sposób,że nawet jeśli z początku czuliśmy do nich,jakąś niechęć,to przy bliższym poznaniu, okazują się wręcz pozytywni,co sprawia, że pozostawiają za sobą przyjemne odczucia.

Nie zawiodłam się oczywiście końcówką, która mną wstrząsnęła,ale też ucieszyła…
Reasumując gorąco polecam obie części i z niecierpliwością czekam na trzecią!!!

Jeszcze raz pięknie dziękuję za zaufanie Anna Valetta i za możliwość objęcia Patronatem „Montany” !

PREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA
,,MONTANA"
Anna Valetta Wydawnictwo Desiderium
,,Montana" jest drugim tomem serii ,,Rodzina Lazcanso". Tym razem nasza główna bohaterka Anna Lazcanso musi zmierzyć się z życiem bez Diabła. Jako młoda wdowa postanawia odmienić swój świat i zapomnieć o swoim tragicznie zmarłym mężu. Postanawia kupić wielkie ranczo w Montanie. Chciała odpocząć i zacząć wszystko od nowa. Co zastanie w Montanie?
Jak wiecie Anna lubi wpadać z jednych kłopotów w drugie. Nie zabraknie ich również w jej nowym świecie. Czy wszyscy pokochają Annę? Czy ją raczej znienawidzą? O tym musicie przekonać się sami.
Na horyzoncie pojawią się dwaj panowie. Jeden: młody, boski uwodziciel Dexter (DJ)- koniecznie musi zaliczyć wszystkie panienki i na swój sposób spokojny szeryf Joshua, o którego uwagę zabiega wiele kobiet. Jak wśród nich odnajdzie się nasza Anna? Czy w jej nowym świecie odnajdzie upragniony spokój?
Przy jej charakterze nie sądzę. Kłopoty to chyba jej drugie imię, a trzecie to chaos. Wszyscy przy niej świrują. Nawet zwierzęta, między innymi pewien łoś. Swoją drogą chyba bym umarła na miejscu Anny. Dziki zwierz i ona sama. Co z tego wyniknie? Pełna demolka.
Czy serce naszej kochanej bohaterki zabije mocniej? Czy uda jej się zapomnieć o swoim zmarłym prześladowcy - mężu (Raoul - Diabeł)?
Ta część jest trochę spokojniejsza. Autorka daje nam chwile wytchnienia. Mimo wszystko nie brakuje emocji. Uwielbiam Annę Lazcanso. Jest taka słodka. Uwielbia pakować się w kłopoty. Nie da sobą pomiatać. Potrafi postawić na swoim. Czy w miasteczku Bozeman będzie wiodła upragnione idealne życie?
Czy ludzie po ciężkich, traumatycznych przejściach potrafią pokochać na nowo? Przekonacie się o tym czytając "Montanę".
Anna wzbudza w mężczyznach zarówno pożądanie jak i nienawiść. Dlaczego Joshua chce się jej pozbyć ze swojego miasteczka? Co takiego mu zrobiła? Czy nasz spokojny na pozór szeryf okaże się wilkiem w owczej skórze? Co takiego ukrywa?
Co powiecie na kobieciarza Dextera? Dlaczego chce zdobyć ziemię należącą do Anny? Czy jego serce zabije mocniej na widok naszej głównej bohaterki?
Czy można kogoś kochać i nienawidzić jednocześnie? Czy te skrajne emocje wzajemnie na siebie oddziałują?
Czy Anna zapomni o swoim Diable?
Zakończenie bomba. Tego się nie spodziewałam. Aniu tak się nie robi czytelnikom. Rewelacja. Brawo. Wow. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Anna Valetta po raz kolejny stworzyła niesamowitą powieść, od której nie da się oderwać. Po szalonym ,,Diable" czas na spokojniejszą ,,Montanę". Poznacie nowe i niezapomniane postacie.
Czy życie w Montanie dla Anny będzie tylko iluzją? Czy będzie potrafiła zacząć wszystko od nowa?
Biorąc do ręki ,,Montanę" nie wiedziałam, że otrzymam taką cudowną historię. Historię pełną zwrotów akcji. Czasem zabawnych, a czasem tragicznych scen. Był śmiech i były też łzy. Dosłownie pełna paleta emocji. Nie zabrakło również scen, które zapierają dech w piersiach. Niektóre momenty mnie przerażały. Dosłownie bałam się. Był też ogień - czyli sceny przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Doskonale gorące i wciągające.
Przygotujcie się na to, że wszystko się może zdarzyć.
Anna Valetta jesteś the best.
Dziękuję Tobie, że po raz kolejny mi zaufałaś. Współpraca z tobą to dla mnie czysta przyjemność. Z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje perełki.
Z całego serca polecam wam ,,Montanę".
Jeżeli jeszcze nie czytaliście ,,Diabła" to koniecznie po niego sięgnijcie. Nie pożałujecie.
Ps.
To nie jest słodki romansik. Tutaj akcja goni akcję. Czytając ani przez chwilę się nie nudziłam.
Jesteście #teamJoshua , #teamDJ czy może #teamDiabeł ?
Powieści tej autorki przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich.

Paradoks
Anna Valetta0
Okładka ksiązki - Paradoks

Romans erotyczny z wątkiem kryminalnym. Historia jest fikcją literacką, bazującą na prawdziwych wydarzeniach. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób...

Diabeł
Anna Valetta0
Okładka ksiązki - Diabeł

“Diabeł” to pierwszy tom serii “Rodzina Lazcanso”, jednego z najgorętszych romansów erotycznych ostatnich lat. Przeczytany...