Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie

Ruszaj w świat z National Geographic!

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących:

MARSZRUTY, uwzględniajace bogactwo atrakcji rozproszonych w sąsiedztwie północnych wybrzeży Morza Śródziemnego, pomogą zaplanować zwiedzanie adekwatnie do środka lokomocji (statek, samochód bądź pociąg).

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. spacerów po barcelońskim deptaku La Rambla i zabytkowych murach Dubrownika.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TURYSTYCZNE ABC niezbędne w każdym porcie, w tym dokładne informacje o miejscach cumowania, sposobach unikania wygórowanych kosztów wycieczek i czasie potrzebnym na zwiedzanie wybranych miejsc.

PRZEKROJOWE RYSUNKI pokazujące układ lub odsłaniające wnętrza najsłynniejszych budowli, m.in. florenckiej katedry i ateńskiego Akropolu.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Informacje dodatkowe o Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2015-06-17
Kategoria: Przewodniki turystyczne
ISBN: 978-83-7596-704-3

Kup książkę Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie

Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie - opinie o książce

Uczymy się angielskiego. Z gwiazdami na szóstkę!
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Uczymy się angielskiego. Z gwiazdami na szóstkę!

Zeszyt ćwiczeń z serii Z gwiazdami na szóstkę! został stworzony specjalnie, aby za pomocą urozmaiconych zadań zapoznać dziecko z podstawami języka angielskiego...

Kijów. Miniprzewodnik
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kijów. Miniprzewodnik

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji...