Mowa ciała w pracy

Rozwiń swoją karierę za pomocą ukrytej mocy inteligencji niewerbalnej. Masz wszelkie dane, by osiągać sukcesy – wykształcenie, fachową wiedzę, uczciwość i ambicję – a mimo to w karierze zawodowej nie osiągasz wyżyn?

Opanuj sztukę inteligencji niewerbalnej!

Specjalista w dziedzinie analizy zachowań i autor światowych bestsellerów Joe Navarro pokaże ci, jak posługiwać się prostym, lecz bardzo skutecznym modelem „komfortu i dyskomfortu psychicznego” w odszyfrowywaniu tego, co wyrażają inni ludzie na spotkaniach, podczas rozmów kwalifikacyjnych, negocjacji i prezentacji, wspólnych posiłków z kontrahentami oraz wielu innych sytuacjach, w tym także w trakcie nieformalnych pogawędek, które tak często kształtują podejmowane decyzje i wywierają wpływ na czyjąś reputację.

Wykorzystaj ten poradnik, aby doprowadzić do zawarcia korzystnych umów, utrzymać dotychczasowych klientów i zdobyć nowych, a także by pewną ręką prowadzić swoją firmę. Dla osób szukających pracy, które pragną się wyróżnić spośród pozostałych kandydatów na wymarzoną posadę, to podręcznik obowiązkowy!

Joe Navarro opracował kompendium poświęcone sztuce komunikacji niewerbalnej w świecie biznesu, czerpiąc doświadczenie ze swojej pracy w FBI oraz prezentując przenikliwość obserwatora wielkiej klasy”.
– Jack Canfield

Ten poradnik prowadzi nas od zrozumienia zachowań pozasłownych do pojęcia czegoś o wiele ważniejszego dla osiągnięcia sukcesu - inteligencji niewerbalnej.
– Robert B. Cialdini

Joe Navarro jest ekspertem w dziedzinie analizy zachowań i autorem światowych bestsellerów, m.in. Mowy ciała i Mowy ciała w pracy. Przeszło 25 lat działał jako agent w specjalny w służbach kontrwywiadowczych FBI i konsultant specjalizujący się w tematyce komunikacji niewerbalnej. Współpracuje z najważniejszymi firmami i organizacjami amerykańskimi.

Informacje dodatkowe o Mowa ciała w pracy:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2011-10-15
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-025-1

Kup książkę Mowa ciała w pracy

Mowa ciała w pracy - opinie o książce

Książka stanowi doskonały poradnik dla wszystkich Tych, którzy chcą być postrzegani, przez swych przełożonych i kolegów w pracy, jako osoby pewne siebie, ambitne, godne zaufania i ukierunkowane na sukces. Czyli reasumując - dla Wszystkich, począwszy od uczniów liceum, poprzez studentów a skończywszy na pracownikach korporacji, tudzież redakcji chociażby znanego Nam wszystkim wortalu literackiego:) Joe Navarro w jasny i czytelny sposób wskazuje wszelkie sposoby wywierania korzystnego wrażenia na Naszych współpracownikach, jak i również wytyka najczęściej popełniane przez Nas błędy. Z książki dowiadujemy się, jak duże wrażenie mają nasze gesty, mimika twarzy, pojedyncze słowa lub pojawiający się uśmiech w nieodpowiednim momencie rozmowy - wszystko to decyduje o tym, czy przekonamy do siebie rozmówce, czy też zrazimy. Tę książkę po prostu trzeba przeczytać.
Niebezpieczne osobowości. Jak rozpoznać psychopatów w naszym otoczeniu
Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne osobowości. Jak rozpoznać psychopatów w naszym otoczeniu

Wybitny profiler FBI Joe Navarro instruuje, jak identyfikować cztery najbardziej rozpowszechnione "niebezpieczne osobowości" - narcyza, drapieżcę, paranoika...