Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, zwłaszcza gdy wygraną może stanowić serce pociągającego milionera

Mr Darcy to pseudonim znanego na całym świecie autora bestsellerowych romansów. Tożsamość milionera pozostaje tajemnicą. Nigdy nie ujawnił przed fanami swojej twarzy, nie zdradził żadnych informacji o prywatnym życiu i nie pojawił się w mediach.

Wszystkie osoby z najbliższego otoczenia Claire Abramson wiedzą, że kobieta jest wielką fanką twórczości pisarza. Zna na pamięć jego powieści, ponieważ to one pozwoliły jej przetrwać najmroczniejszy okres w życiu. Claire mocno utożsamia się z przeżyciami bohaterów książek Mr Darcy'ego, zakłada więc, że mężczyzna, który je napisał, jest jej pokrewną duszą.

Niespodziewanie przed kobietą pojawia się niepowtarzalna szansa na poznanie pisarza i zawalczenie o jego serce. Hitem świątecznej ramówki telewizyjnej ma stać się bowiem randkowy reality show, którego uczestniczki będą walczyły o względy Mr Darcy'ego. Claire wygrywa casting i dostaje się do programu. Czy tajemniczy milioner naprawdę okaże się mężczyzną jej marzeń?

Informacje dodatkowe o Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-10-12

Kup książkę Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-11-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Mr Darcy to pseudonim znanego pisarza, autora bestsellerowych romansów. Wszystko, co jest związane z jego życiem prywatnym jest bardzo dobrze i skrupulatnie skrywane. Tak naprawdę nikt nawet nie wie, jak wygląda mężczyzna.
Claire to współwłaścicielka kawiarni zakochana w twórczości Mr Darcy'ego. Kobieta, która nie miała lekkiego życia i poczucie bólu i straty nie jest jej obce. Teraz też jej biznes wisi na włosku i prawdopodobnie zostanie jej odebrany. Nieoczekiwanie, przypadkowo poznany biznesmen - Duncan, staje się dla niej chwila zapomnienia i radości. Do czasu, aż prawda o nim wychodzi na jaw... Jednak wtedy Claire dostaje szansę zgarnięcia dużej sumy pieniędzy. Kwota taka pomogłaby jej i jej znajomym uratować ich biznesy.
Czy Claire zaufa Duncanowi? Jak rozwinie się ich relacja? Jak zareaguje kobieta, gdy pozna prawdę o ukochanym? Czy zdecyduje się na udział w programie? Kim okaże się być tajemniczy pisarz?
Oj, ale to była fajna książka. Naprawdę polubiłam jej bohaterów. Claire to dziewczyna o złotym sercu i walecznym charakterze. Dunc to facet z przysłowiowym "tym czymś", które powodowało wręcz magnetyczne przyciąganie do niego. No i ten tajemniczy Mr Darcy...
Problemy finansowe, długi, obawa i walka o swój dom. Przypadkowe spotkanie, rozwijająca się relacja, sympatia. Fascynacja, namiętność, gorący romans. Kłamstwa, intrygi, zranienie. Rywalizacja, niebezpieczeństwo, wątek kryminalny. Szok, niedowierzanie. Miłość i szczęście.
Po książki Moniki sięgam w ciemno, bo od dawna uwielbiam jej pióro. Tak było i tym razem. Gdy tylko zobaczyłam okładkę, wiedziałam, że muszę przeczytać tę książkę. Standardowo się nie zawiodłam. "Mr Darcy" to trochę inna historia od tych, którymi częstowała nas do autorka, ale ja jestem zauroczona. Lekka, romantyczna historia z dreszczykiem niepewności. Jest niesamowicie wciągająca i czyta się ją dosłownie w mgnieniu oka.
Ja naprawdę polecam.  "Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem" umili wam te długie jesienne wieczory. Nie raz się uśmiejecie, nie raz się zarumienicie, nie raz dostaniecie gęsiej skórki. Jednym słowem - WARTO! ❤️
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz ❤️

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-11-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

Mr Darcy to pseudonim znanego na całym świecie autora bestsellerowych romansów.
Wszystkie osoby z najbliższego otoczenia Claire Abramson wiedzą, że kobieta jest wielką fanką twórczości pisarza. Zna na pamięć jego powieści, ponieważ to one pozwoliły jej przetrwać najmroczniejszy okres w życiu. Claire mocno utożsamia się z przeżyciami bohaterów książek Mr Darcy’ego, zakłada więc, że mężczyzna, który je napisał, jest jej pokrewną duszą. Niespodziewanie przed kobietą pojawia się niepowtarzalna szansa na poznanie pisarza i zawalczenie o jego serce. Hitem świątecznej ramówki telewizyjnej ma stać się bowiem randkowy reality show, którego uczestniczki będą walczyły o względy Mr Darcy’ego. Claire wygrywa casting i dostaje się do programu.
Czy tajemniczy milioner naprawdę okaże się mężczyzną jej marzeń?

To moje trzecie spotkanie z twórczością autorki, dosyć dawno temu czytałam dwie książki Moniki, które swoją drogą wygrałam u Niej w rozdaniu i teraz postanowiłam poraz kolejny sięgnąć po Jej powieść, w zachęcił mnie do tego intrygujący opis. Styl i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko, ja pochłonęłam tą historię w jeden wieczór. Fabuła książki mimo, że jest dosyć przewidywalna, to została w ciekawy sposób nakreślona i dobrze poprowadzona. Historia ta została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Przyznaję, że wielokrotnie potyczki słowne Claire i Duncana sprawiły, że na mojej twarzy gościł uśmiech, a to naprawdę sobie cenię w tego typu powieściach. Akcja powieści pędzi jak szalona, nie pozwalając czytelnikowi nawet na moment nudy. W tej książce znajdziemy w zasadzie po trochu wszystkiego: wątek tajemniczego pisarza, wątek kryminalny, wątek reality-show, intrygi, kłamstwa, trudną przeszłość bohaterów namiętność, pożądaniem, które dostarczają czytelnikowi wielu emocji. Nie było tutaj może zawrotnych zwrotów akcji, jednak nie w przypadku tej książki naprawdę tego nie oczekiwałam, po prostu miło spędziłam czas z tą historią. "Nr Darcy. Randka w ciemno z milionerem" to niezobowiązująca, idealna na odstresowanie lektura, która z pewnością umili Wam jesienno - zimowy wieczór. Moja ocena 7/10.

Avatar użytkownika - prostymikadrami
prostymikadrami
Przeczytane:2022-10-31, Ocena: 6, Przeczytałem,

Mimo młodego wieku Claire wiele w swoim życiu przeszła.

Jest zagorzałą fanką tajemniczego autora romansów, ukrywającego się pod pseudonimem "Mr. Darcy".
Wraz z przyjaciółką prowadzi kawiarnię.
Chociaż czasem nawiedzają ją demony z przeszłości to wiedzie w miarę spokojne życie, do czasu...

Ich dzielnica może niedługo zostać zrównana z ziemią, bo pewna firma ma plany co do tego miejsca. Zagrożeni są mieszkańcy i ich biznesy. Jednak Claire zrobi wszystko aby uratować swoje ukochane Woodheaven i jedyną rzecz, która została jej po bracie i była dla niego ważna.

Gdy pewnego dnia wpada na przystojnego Duncan'a, który w ogóle nie pasuje do tego miejsca, jej życie zaczyna się zmieniać, serce powoli otwierać, jednak problemy zaczynają się piętrzyć...

To jedna z lepszych książek, które przeczytałam w ostatnim czasie. Genialna, trafiła w mój gust w stu procentach. Świetne pióro autorki i ciekawe dialogi. Chemia, którą czuć między bohaterami, poświęcenie i troska, książka idealna dla fanów tego gatunku, ale nie tylko.

To, co dzieje się w rezydencji Mr. Darcy'ego na pewno spodoba się miłośnikom dreszczyku emocji, akcji, a nawet kryminału. Owiana tajemnicą tożsamość, intrygi, zamach na ludzkie życie, robi się naprawdę niebezpiecznie i dzieje się, oj dzieje.

Kto kryje się za pseudonimem "Mr. Darcy"?
Czy Claire uda się ocalić Woodheaven?

Czasem ludzie z pozoru z dwóch różnych światów mają ze sobą więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać. W końcu życie nie oszczędza nikogo i nie patrzy na stan portfela.
Polecam.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-02-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

?RECENZJA?
"Bogate wnętrze interesuje mnie zdecydowanie bardziej niż piękna, ale pusta skorupa."

Współpraca reklamowa z @niegrzeczneksiazki @mmsuchar_autorka

Miłośniczka romansów jednego autora, wracając z jego najnowszą książką wpada na mężczyznę. Zderzenie ma nieprzyjemne skutki, które będzie odczuwała dłuższy czas. Od samego początku jest niezadowolona i nie przebiera w słowach, natomiast Duncan jest nią oczarowany. Nie spodziewa się jednak, że przypadkowa dziewczyna zrobi niezły chaos w jego życiu, a także stanie się muzą do walki o biznes. Oboje mają konflikt interesów bowiem on pranie zdobyć ziemię na jej dzielnicy, o którą ona będzie walczyła jak lwica. Choć początki ich znajomości są dosyć ciekawe, późniejsze wydarzenia tylko spotęgują nienawiść i opór z jej strony. Clair postanowi wziąć udział w jego reality-show i zagrać o wygraną, która będzie mogła pomóc jej w uratowaniu biznesu jej i znajomych, a także pomoże spełnić marzenie o poznaniu ukochanego autora. Dziewczyna nie spodziewa się, że dostanie jeszcze nie raz w kość, ale życie sprawi jej najwspanialszą niespodziankę, spełniając marzenia. Historia, która śmieszy do łez, intryguje, komplikuje się bardzo szybko i kradnie serca bezgranicznie

Duncan jest miliarderem, który pragnie przejąć pewien teren pod nową inwestycję, a także jest właścicielem stacji telewizyjnej, której popularność spada i będzie chciał ją uratować. Clair jest marzycielką, miłośniczką ckliwych romansów i tajemniczego mr. Darcy'ego, posiada kawiarnię, której zagraża inwestycja Duncana, ale ona o tym nie wie. Ich drogi łączą się w kiepskim momencie, sprowadzając ciężkie do obejścia konflikty, a także wikłając tą dwójkę szalonym uczuciem, któremu na drodze stoi biznes i tajemnice. Do tego ich historię ubarwiają bardzo cięte riposty, śmieszne momenty, smutne historie z przed lat, bolesne doświadczenia, konflikty interesów i show telewizyjne, z kuszącymi nagrodami, które zmienia się w kryminał. Cały galimatias, od którego ciężko się oderwać, złapać wytchnienie dopóki nie dojdzie się do końca. Miłość w świecie wielkich pieniędzy, chęci zemsty, chciwości i walki o rzeczy bezcenne jakim są właśnie ludzkie uczucia. Wiele tutaj tajemnic, sekretów, ale i gra której się podjęli zmienia się w jednej chwili, niesie za sobą za wielkie ryzyko, przyjdzie moment, gdy nic nie będzie warte takich poświęceń, za dużo ludzi ucierpiało w tej rozgrywce. A miłość tak szybko jak się pojawiła, tak szybko może zniknąć, przez zbyt wiele niejasności. Samowystarczalna kobieta za bardzo uzależniła się od mężczyzny, który zbyt wiele razy zranił jej serce. Ile szans można dawać, ile błędów można popełnić z miłości i zaślepienia? O tym wszystkim przeczytacie w tej książce. Ale nie martwcie się Monika zakończyła ją tak, że każdy czytelnik będzie zadowolony, choć coś podejrzewałam, to zupełnie zbiła mnie z tropu nieźle mieszając mi w głowie. Bardzo ją polecam. Historia z piekła rodem, którą pokochałam.

"Pod otoczką erotyki widzę drugie dno, głębię. To nie są zwykłe romanse. To przewodniki życia, tylko trzeba wiedzieć jak je czytać."

Avatar użytkownika - niezdarusia
niezdarusia
Przeczytane:2023-01-02, Ocena: 3, Przeczytałam,
Serca ze śniegu i płomieni
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Serca ze śniegu i płomieni

Mrok tej zimowej nocy może rozświetlić tylko miłość. Bianca Miller właśnie dowiedziała się o zdradzie męża. Zrozpaczona postanawia wybrać się do przyjaciółki...

Pasierbica gangstera
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Pasierbica gangstera

Dwa zwaśnione mafijne rody, nienawiść zapisana w genach i namiętność, która łamie wszelkie reguły. Chiara wychowała się z dala od świata, wśród fanatycznie...