Mroczne gry

Mroczne gry to kolejna znakomita książka duetu Michael Reaves i Maya Kaathryn Bohnhoff, prezentująca nam wydarzenia poprzedzające gwiezdnowojenną Erę Rebelii.

Javul Charn to nie tylko słynna hologwiazda, ale była ona żoną jednego z vigów Czarnego Słońca, czyli organizacji przestępczej przewodzonej osobiście przez księcia Xizora. A przynajmniej tak wygląda jej wersja wydarzeń.

Wkrótce jej ochroniarzem zostaje Dash Rendar, który po swoich wielkich problemach nie ma innego wyboru i zwyczajnie musi podjąć się tego zadania. Charn niestety nie była wobec niego szczera, co bardzo szybko poskutkowało problemami na koncertowej trasie, która doczekała się brutalnego, krwawego żniwa.

Trupy wręcz wylewały się z ładowni, niezidentyfikowany atak okazał się wyjątkowo problematyczny, a wygrana okazała się pyrrusowa. Czegoś takiego nie spodziewał się także Eaden Vrill, który również chce odkryć kto poluje na młodą gwiazdę i blokuje jej karierę.

Nikt nie mógł się spodziewać dołączenia Hana Solo, który również ma tutaj swoje interesy, lecz to właśnie z nim poznajemy prawdę oraz... znacznie zwiększoną stawkę. Nie jest to na rękę Dashowi, który z Solo utrzymuje co najwyżej napięte relacje.

Prywatne śledztwo przywodzi kolejne wskazówki i poszlaki, przez które dowiadujemy się o kolejnych potencjalnych niebezpieczeństwach.

Informacje dodatkowe o Mroczne gry:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2013-01-29
ISBN: 978-83-241-4481-5
Tytuł oryginału: Shadow Games
Tłumaczenie: Anna Hikiert

Kup książkę Mroczne gry

Mroczne gry - opinie o książce

Darth Maul - Łowca z Mroku
Michael Reaves 0
Okładka ksiązki - Darth Maul - Łowca z Mroku

Darth Maul - Łowca z Mroku, Michaela Reavesa prezentuje nam wyjątkową historię jednego z najbardziej znanych Lordów Sith, który zapadł w...

Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni
Michael Reaves0
Okładka ksiązki - Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni

Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni to książka Michaela Reavesa, który zaprezentował nam drugą książkę z pod serii Noce Coruscant. Ponownie mamy...