My Little Pony. Podróże z bajkami

Podróże małe i duże w towarzystwie kucyków to zabawa na sto dwa! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na spacer,

czy do przyjaciela, dzięki wygodnej rączce zawsze możesz zabrać

tę książeczkę ze sobą! Z tą książeczką-walizeczką już nie grozi ci nuda!

Pomóż Fluttershy układać domino, razem ze Scootaloo rozwiąż zadanie matematyczne, uporządkuj babeczki zagubionej Pinkie Pie oraz wiele, wiele innych!

Czeka na Ciebie wiele różnorodnych zadań - między innymi połącz kropki, labirynty, wykreślanki. Każda strona to nowe, zupełnie inne zadanie. Dzięki kucykowym łamigłówkom ćwiczysz pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

W środku znajdziesz 2 strony pełne kolorowych naklejek. W towarzystwie kucyków na pewno nie będziesz się nudzić!

Informacje dodatkowe o My Little Pony. Podróże z bajkami:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-01-24

Kup książkę My Little Pony. Podróże z bajkami

My Little Pony. Podróże z bajkami - opinie o książce

Świnka Peppa. Bajeczki z książeczki. Część 7. Lokomotywa dziadka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Świnka Peppa. Bajeczki z książeczki. Część 7. Lokomotywa dziadka

Książka z przygodami Peppy oraz płytą z aż 10 odcinkami serialu o sympatycznej śwince, jej przyjaciołach i rodzinie.                                  ...

Sceny z życia małżeńskiego według Sawki. Komentuje Rafał Bryndal
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Sceny z życia małżeńskiego według Sawki. Komentuje Rafał Bryndal

Szeregi rysunków Sawki zasilają tym razem małżonkowie, przy okazji, siejąc w nich niezły popłoch. Sawka skupia się na najważniejszych i jednocześnie skrajnych...