Myszonek i urodzinowy prezent

Ciepła i humorystyczna opowieść o tym jak Myszonek obchodzi urodziny!

Wreszcie słychać BIM BOM! Myszonek otwiera drzwi urodzinowym gościom. Przyszli wszyscy: Tesek, Piku, Bratka, Mania, Antek i Lulu. Myszonek dostaje od przyjaciół fajne prezenty. Jest czas na pyszności: wszystkim smakuje tort i inne smakołyki. Są też zabawy, łowienie niespodzianek i quiz. Następnego dnia Myszonek otrzyma jeszcze prezent od mamy. Ale on przysporzy niemało kłopotów, zwłaszcza mamie!

Ciepła i humorystyczna seria książek obrazkowych o tym, co robi mała miejska mysz.

Poznajcie pełne realizmu i humoru historie o zadziornym Myszonku i jego Mamie, w których z łatwością odnajdą się dzieci i dorośli.

MAŁA MIEJSKA MYSZ OCZAROWAŁA CZYTELNIKÓW Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA. BESTSELLEROWA SERIA FIŃSKICH KSIĄŻEK PRZETŁUMACZONA NA PONAD 20 JĘZYKÓW!

Wszystkie dzieci są czasami Myszonkami.

Anna Jankowska,

AktywneCzytanie.pl

Riikka Jäntti, ur. w roku 1972, fińska ilustratorka i pisarka, mieszka w Helsinkach. Klimatyczne ilustracje jej autorstwa przenoszą prosto do czarującego świata i przywodzą na myśl ukochanych klasyków: Beatrix Potter czy Elsę Beskow.

W serii ukazały się:

Myszonek chce po swojemu

Myszonek pomaga w domu

Myszonek i Gwiazdka

Myszonek i trzaskający mróz

Informacje dodatkowe o Myszonek i urodzinowy prezent:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-03-08
Tytuł oryginału: Pikku hiiri ja syntymäpäivälahja

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Myszonek i urodzinowy prezent

Myszonek wita wiosnę
Riikka Jäntti0
Okładka ksiązki - Myszonek wita wiosnę

Dla Myszonka wiosna to czas radości! Zbliża się Wielkanoc. Mama Myszonka włożyła do wazonu gałązki brzozy. Rzeżucha jest już zasadzona, a w czekoladowym...

Myszonek i trzaskający mróz
Riikka Jäntti0
Okładka ksiązki - Myszonek i trzaskający mróz

Bestsellerowa seria fińskich książek przetłumaczona na 18 języków! Zimą można robić tyle fajnych rzeczy: jeździć na sankach i łyżwach, piec, chodzić...