reklama

Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-01-13
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 9788382343526
Liczba stron: 88

Ocena: 0 (0 głosów)

Niczego nie trzeba uczyć się na pamięć!

Kłopoty z tabliczką mnożenia? Bez paniki! Po przeczytaniu tej książki miną jak zły sen. Dziecko nauczy się nie tylko, jak radzić sobie z tabliczką mnożenia, ale jak nie bać się matematyki, lubić ją i czerpać z niej radość.

Jest jeszcze jedna, dobra wiadomość: niczego nie będzie się uczyć na pamięć! Dla niektórych dzieci uczenie się tabliczki mnożenia na pamięć to prawdziwa męczarnia. Ta książka udowadnia, że zamiast wkuwać, można po prostu bawić się liczbami. Dzięki niej, jeśli tylko dziecko nie będzie mieć pewności, co do wyniku mnożenia, policzy go w pamięci - szybko i bez niczyjej pomocy. Co więcej, sztuczki, które pozna przy okazji, pomogą mu w przyszłości w nauce matematyki.

Potraktujcie tę książkę jak przygodę. Niech to będzie wyprawa po skarb. By go odnaleźć wystarczy odrobina ciekawości, cierpliwości i wyobraźni.

Adrian Markowski - pisarz i poeta, autor tomu opowiadań "Sąsiady" (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza), tomiku piosenek "Niebo nad Caryńską" oraz książek dla dzieci: "Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy", "Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy". Dziennikarz, redaktor i tłumacz, przez całe życie zawodowo związany ze słowem pisanym. Mieszka w Warszawie.

Tagi:

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy

Inne książki autora
Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy. Łatwa nauka dzielenia
Adrian Markowski0
Okładka ksiązki - Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy. Łatwa nauka dzielenia

Doskonały pomysł dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci szybko opanowały dzielenie. Nie tylko tabliczka mnożenia, ale i dzielenia może...

Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami
Adrian Markowski0
Okładka ksiązki - Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć i pokochać Bieszczady. Ta książka to klucz do poznania Bieszczadów. I to wcale nie powierzchownie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy