Na zakupach. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze

W prezentowanej książce omówiono zagadnienia związane z zakupami. Na początku przedstawiono miejsca, w których możemy robić zakupy (np. centrum handlowe, supermarket, targ), oraz różne rodzaje sklepów (np. piekarnia, księgarnia, drogeria). Następnie omówiono między innymi kwestie, na które należy zwrócić uwagę podczas robienia zakupów (np. zapoznanie się ze składem produktu, sprawdzenie daty ważności, porównanie cen), metody płatności (gotówką, kartą płatniczą, telefonem), zakupy przez internet oraz reklamacje i możliwość zwrócenia nieużywanego produktu.

Informacje dodatkowe o Na zakupach. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2020-04-08
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: Materiały edukacyjne

Kup książkę Na zakupach. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze

Na zakupach. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze - opinie o książce

Amanda Hopkins0
Okładka ksiązki - Co się za chwilę może stać?. Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe

Co się za chwilę może stać? to książka, która uczy dostrzegać i analizować zależności przyczynowo-skutkowe. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania...

Amanda Hopkins0
Okładka ksiązki - Co się przed chwilą mogło stać? Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe

Co się przed chwilą mogło stać? to książka ucząca dostrzegać i analizować zależności przyczynowo-skutkowe. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;