Najlepsze jest najbliżej

Aleksandra Dort – świetna lekarka, która zatraceniem się w pracy ukrywa pustkę w życiu osobistym, a zadziornością – strach przed odrzuceniem.

Andrzej Niciński – spokojny, zrównoważony kraśnicki biznesmen, właściciel kawiarni; skryty i nieprzystępny z pozoru, ale potrafiący zatroszczyć się o innych, choć bez ostentacji.

Wychowali się na jednym podwórku, oboje mieli niełatwe dzieciństwo. Łączy ich przyjaźń. Czy jest szansa, by przerodziła się w coś więcej? Czy Marcie, zajętej własną rodziną, uda się skojarzyć tę, tak pozornie niepasującą do siebie parę?

Informacje dodatkowe o Najlepsze jest najbliżej:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2017-08-16
ISBN: 978-83-65351-45-6

Kup książkę Najlepsze jest najbliżej

Najlepsze jest najbliżej - opinie o książce

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2014-03-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
Pani Małgorzata Kursa, jest gwarancją na to, że nasz najbardziej pochmurny i zły dzień, zamieni się w wesoły wieczór, pod warunkiem, że pokusimy się na lekturę jej książek. Wszyscy znamy powiedzenie "przeciwieństwa przyciągają się" tak jest z naszymi bohaterami, Ona zabiegana, rezolutna, rozszczepiana, On stonowany, spokojny, poukładany, znają się od zawsze, kłócą się i godzą. Każde z nich szuka miłości, zrozumienia, gdzieś daleko, a może właśnie najlepsze jest najbliżej, tylko trzeba to zauważyć?
Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2014-05-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Sympatyczne czytadełko, ale trochę nie w moim stylu. Książka za długa i nie mogłam się doczekać, kiedy ją skończę.

Leniwa niedziela z ciepłą i romantyczną opowieścią. Przyjemna i lekka historia, której potrzebowałam. Ale jest pewne ale.

Moim zdaniem kobieta w ciąży nie powinna pić alkoholu, ani jednego drinka. A tu pielęgniarka i pani ginekolog, która właśnie jest w ciąży, dają przyzwolenie na drinka z wina, soku i wody. Ja się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że dziecku to nie szkodzi.

Avatar użytkownika - maggie28
maggie28
Przeczytane:2017-06-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 2017 rok, Czeka na recenzję, z biblioteki,
Avatar użytkownika - jolantasatko
Przeczytane:2014-04-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Wiedźmy w opałach
Małgorzata J. Kursa0
Okładka ksiązki - Wiedźmy w opałach

Zbulwersowane i zirytowane nękającymi je anonimami oraz burzą, jaką wywołała napisana przez Gośkę Knypek książka, wiedźmy postanawiają przyciągnąć do agencji...

Tajemnica sosnowego dworku
Małgorzata J. Kursa0
Okładka ksiązki - Tajemnica sosnowego dworku

Katarzyna Rawska, wrażliwa, niepoprawna romantyczka, na skutek redukcji etatów zostaje zwolniona z pracy w banku. Dzięki przyjaciółce udaje...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;