Najlepszy

Kochający córkę ojciec. Jej idealny narzeczony. Któremu z nich uwierzysz?

Ed jest zachwycony, gdy po raz pierwszy spotyka narzeczonego swojej dwudziestotrzyletniej córki. Ryan wydaje się idealnym przyszłym zięciem, jest człowiekiem sukcesu, inteligentnym i przystojnym. Jednak Ed zauważa w nim coś dziwnego, w oczach Ryana czai się mrok, jakby coś ukrywał. Czy tylko on to widzi?

Przerażony, że córka może być ofiarą psychopaty, ojciec postanawia zbadać przeszłość jej narzeczonego. Nikt jednak nie wierzy Edowi, a jego śledztwo zraża do niego resztę zauroczonej rodziny, przekonanej, że Ryan jest najlepszym kandydatem na męża Abbie. Ojciec wie jednak co innego. Z własnych powodów potrafi od razu poznać niebezpieczeństwo, które grozi córce.

Nowy doskonały thriller od T. M. Logana, autora bestsellerowych ,,Kłamstw" i ,,Wakacji"

Informacje dodatkowe o Najlepszy:

Najlepszy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ivy
Ivy
Przeczytane:2022-04-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

"Ludzie widzą tylko to, co są gotowi zobaczyć"

Ale mnie pan przeczołgał Panie Logan. Raczej nie zdarza mi się przy czytaniu jednej i tej samej książki co parę kartek zmieniać zdanie, a Panu się udało mnie do tego sprowokować.

Miejscami czułam się nieźle skołowana i nie byłam pewna, czy "trzymać stronę" taty, bo narzeczony był jakiś podejrzany, czy wręcz odwrotnie, bo tata już wcześniej wykazywał oznaki dużej nadopiekuńczości.

Czytało się świetnie, chociaż im bliżej końca, tym bardziej byłam niecierpliwa i ciekawa jak ta historia się zakończy, no i w końcu kto miał rację. Można właściwie powiedzieć, że to historia jakich wiele.

Jest przykładna rodzina. Oboje rodzice czynni zawodowo, umysłowo sprawni i bardzo kochający swoje jedyne dziecko. Abbie jest dorosła, uczy w szkole i świata nie widzi poza swoim narzeczonym.

Ryan podoba się wszystkim, wszyscy na czele z Abbie są nim zauroczeni i trudno do prawdy im się dziwić, patrząc na to jak się zachowuje młody mężczyzna, no do rany przyłóż, natychmiastowe ozdrowienie murowane.?

Jedynie ojciec Abbie, ma jakieś "ale" do cud chłopaka, ale przecież on zawsze miał "ale" do każdego z poprzednich absztyfikantów swojej ukochanej córeczki. Kto ma rację? Ja już wiem ?. Chyba muszę się rozejrzeć za innymi pozycjami tego autora. Jestem ciekawa, jak jeszcze potrafi zamieszać w mojej głowie.

Widac?,z?e autor z kaz?da? kolejna? ksia?z?ką stawia na coraz bardziej przemys?lane i intryguja?ce historie.Co prawda,była to lektura z tych nieco przewidywalnych,ale mimo to zapewni ona Wam dobra? rozrywke?.
Na ogo?ł w tego typu powies?ciach mamy dobrze rozwinie?ty wa?tek przestawiaja?cy rozbudowana? relacje? ła?cza?ca? matke? z co?rka?.A jak to wygla?da ze strony ojca?
I włas?nie w tym przypadku autor postawił na zupełnie odwrotna? sytuacje?.Ten prosty,acz niebanalny zamysł sprawił,z?e fabuła mi sie? niezmiernie podobała.Ukazana w ten sposo?b perspektywa była nieszablonowa i na swo?j spo?b wcia?gaja?ca.
6.75-7/10?
Kiedy Ed dowiaduje sie? o s?lubnych planach jedynej co?rki,przepełnia go fala wielu emocji.Jednak,gdy poznanie przyszłego zie?cia cos? nie daje mu spokoju.Co prawda,Rayan to me?z?czyzna,który wydaje sie? byc? wymarzonym kandydatem dla jego Abbie.Ale przeciez? pozory cze?sto moga? mylic?,czyż nie?Bowiem w jego oczach kryje sie? sporo mroku.Czy tylko Ed to dostrzega?Przepełniony lekka? obawa?,kto?ra stopniowo przemienia sie? w coraz wie?ksza? obsesje?,postanawia dowiedziec? sie? nieco wie?cej o przyszłym zie?ciu.Co odkryje?I do czego to doprowadzi?Co zrobi oddany i kochaja?cy ojciec,by chronic? własna? co?rke??
NAJLEPSZY to przyjemne czytadło z ciekawie biegna?ca? intryga?.Autor oddał lekko niepokoja?ca? atmosfere? z nutka? wisza?cej paranoi.Jedynie czego zabrakło mi w tej historii to zdecydowanie odrobina wie?kszego napie?cia i elementu zaskoczenia.Dla weterano?w tego typu powies?ci be?dzie ona z pewnos?cia? lekko przewidywalna,ale i tak zapewni Wam ona przyjemnie spe?dzony czas.
@wydawnictwobukowylas

Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2021-08-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2021,
Zaufaj mi
T. M. Logan0
Okładka ksiązki - Zaufaj mi

Ellen, poproszona o pomoc, zgadza się na kilka chwil potrzymać dziecko, aby jego matka mogła wykonać pilny telefon. Mijają jednak kolejne minuty, a kobieta...

29 sekund
T. M. Logan0
Okładka ksiązki - 29 sekund

Podaj mi jedno nazwisko. Wymień jedną osobę. Ja sprawię, że ten ktoś zniknie... Kiedy Sarah spontanicznie wybawia z kłopotów obcą dziewczynkę, nie...