Najlepszy

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2021-05-05
Tytuł oryginału: The Catch

Kochający córkę ojciec. Jej idealny narzeczony. Któremu z nich uwierzysz?

Ed jest zachwycony, gdy po raz pierwszy spotyka narzeczonego swojej dwudziestotrzyletniej córki. Ryan wydaje się idealnym przyszłym zięciem, jest człowiekiem sukcesu, inteligentnym i przystojnym. Jednak Ed zauważa w nim coś dziwnego, w oczach Ryana czai się mrok, jakby coś ukrywał. Czy tylko on to widzi?

Przerażony, że córka może być ofiarą psychopaty, ojciec postanawia zbadać przeszłość jej narzeczonego. Nikt jednak nie wierzy Edowi, a jego śledztwo zraża do niego resztę zauroczonej rodziny, przekonanej, że Ryan jest najlepszym kandydatem na męża Abbie. Ojciec wie jednak co innego. Z własnych powodów potrafi od razu poznać niebezpieczeństwo, które grozi córce.

Nowy doskonały thriller od T. M. Logana, autora bestsellerowych ,,Kłamstw" i ,,Wakacji"

Tagi: Współczesna proza literacka

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Najlepszy

Opinie o książce - Najlepszy

Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2021-08-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2021,

Widac?,z?e autor z kaz?da? kolejna? ksia?z?ką stawia na coraz bardziej przemys?lane i intryguja?ce historie.Co prawda,była to lektura z tych nieco przewidywalnych,ale mimo to zapewni ona Wam dobra? rozrywke?.
Na ogo?ł w tego typu powies?ciach mamy dobrze rozwinie?ty wa?tek przestawiaja?cy rozbudowana? relacje? ła?cza?ca? matke? z co?rka?.A jak to wygla?da ze strony ojca?
I włas?nie w tym przypadku autor postawił na zupełnie odwrotna? sytuacje?.Ten prosty,acz niebanalny zamysł sprawił,z?e fabuła mi sie? niezmiernie podobała.Ukazana w ten sposo?b perspektywa była nieszablonowa i na swo?j spo?b wcia?gaja?ca.
6.75-7/10?
Kiedy Ed dowiaduje sie? o s?lubnych planach jedynej co?rki,przepełnia go fala wielu emocji.Jednak,gdy poznanie przyszłego zie?cia cos? nie daje mu spokoju.Co prawda,Rayan to me?z?czyzna,który wydaje sie? byc? wymarzonym kandydatem dla jego Abbie.Ale przeciez? pozory cze?sto moga? mylic?,czyż nie?Bowiem w jego oczach kryje sie? sporo mroku.Czy tylko Ed to dostrzega?Przepełniony lekka? obawa?,kto?ra stopniowo przemienia sie? w coraz wie?ksza? obsesje?,postanawia dowiedziec? sie? nieco wie?cej o przyszłym zie?ciu.Co odkryje?I do czego to doprowadzi?Co zrobi oddany i kochaja?cy ojciec,by chronic? własna? co?rke??
NAJLEPSZY to przyjemne czytadło z ciekawie biegna?ca? intryga?.Autor oddał lekko niepokoja?ca? atmosfere? z nutka? wisza?cej paranoi.Jedynie czego zabrakło mi w tej historii to zdecydowanie odrobina wie?kszego napie?cia i elementu zaskoczenia.Dla weterano?w tego typu powies?ci be?dzie ona z pewnos?cia? lekko przewidywalna,ale i tak zapewni Wam ona przyjemnie spe?dzony czas.
@wydawnictwobukowylas

Kłamstwa
T. M. Logan0
Okładka ksiązki - Kłamstwa

Joe Lynch jest zwykłym facetem, szczęśliwym mężem i ojcem. Aż do czasu, gdy jedna decyzja w ułamku sekundy rujnuje mu życie. Pewnego dnia zauważa...

29 sekund
T. M. Logan0
Okładka ksiązki - 29 sekund

Podaj mi jedno nazwisko. Wymień jedną osobę. Ja sprawię, że ten ktoś zniknie... Kiedy Sarah spontanicznie wybawia z kłopotów obcą dziewczynkę, nie...