Wyjątkowy album propagujący kult Dzieciątka Jezus. Obok pięknych ilustracji zawiera bogatą treść. Można w nim znaleźć informacje o narodzinach i dzieciństwie Syna Bożego, kulcie małego Jezusa w historii, cudownych figurkach i wizerunkach - między innymi w Pradze i Krakowie - sanktuariach Dzieciątka Jezus i propagatorach kultu - na przykład św. Teresie - a także cudach i łaskach za Jego przyczyną.

Album posiada również część modlitewną, dzięki czemu spełnia on dodatkowo rolę modlitewnika.

Informacje dodatkowe o Narodził nam się Zbawiciel, Biblia, Nauczanie Kościoła, Sanktuaria, Relikwie, Modlitwy:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2021-11-02
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia bóg

Kup książkę Narodził nam się Zbawiciel, Biblia, Nauczanie Kościoła, Sanktuaria, Relikwie, Modlitwy

Narodził nam się Zbawiciel, Biblia, Nauczanie Kościoła, Sanktuaria, Relikwie, Modlitwy - opinie o książce

Świętujemy Wigilię i Boże Narodzenie
ks. Leszek Smoliński0
Okładka ksiązki - Świętujemy Wigilię i Boże Narodzenie

Wigilia Bożego Narodzenia to jedyny i niepowtarzalny dzień w całym roku. Podniosła atmosfera w oczekiwaniu na narodzenie Dzieciątka Jezus tworzy w rodzinie...

Katolicki dom. Zachować wiarę w rodzinie
ks. Leszek Smoliński0
Okładka ksiązki - Katolicki dom. Zachować wiarę w rodzinie

Rodzinna księga życia religijnego, monumentalny i pięknie ilustrowany wolumen powinien ozdobić półki w domu każdego chrześcijanina. Dzieło to stanowić...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;