Narzeczeni mimo woli

Pierwsza ksiązka z cyklu "Diablęta Hallstead Hall" o rodzeństwie po tragicznej śmierci rodziców wychowywanym przez babcię. Babcia rozpieszcza wnuki ale stawia ultimatum, że dostęp do majątku będą mieli dopiero, jak się ożenią lub wyjdą za mąż. Oliver Sharpe, markiz Stonville, wiódł żywot zatwardziałego kawalera i hulaki. A gdy babka poprzysięgła wydziedziczyć niepoprawnego wnuka, jeśli ten nie ustatkuje się i nie ożeni, Oliver postanawia spełnić warunki umowy, sprowadzając do domu fałszywą narzeczoną znalezioną w burdelu! Jednak plany markiza krzyżuje spotkanie z amerykańską pieknością Marią Butterfield, którą ratuje z poważnych tarapatów... i od tej pory nie przestaje jej pragnąć.

Informacje dodatkowe o Narzeczeni mimo woli:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2012-10-17
ISBN: 978-83-7551-273-1

Kup książkę Narzeczeni mimo woli

Narzeczeni mimo woli - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-06-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020, E-booki, 2020, Romans,

Sabrina Jeffries stworzyła niesamowity cykl "Diablęta z Hallstead Hall" o rodzeństwie, który musi się mierzyć z uczuciami po tragicznej śmierci rodziców wychowywanych przez babcię. Rozpieszcza ona wnuki, ale stawia im ultimatum. Dostęp do majątku będą mieli dopeiro kiedy się ożenią lub wyjdą za mąż.
Oliver Sharpe, markiz Stonville sprawia wrażenie zatrwardziałego kawalera i hulaki. Kiedy babka stawia przed nim ultimatum Oliver ma zamiar je spełnić jednocześnie grając babci na nerwach. Postanawia sprowadzić fałszywą narzeczoną dodatkowo znalezioną w burdelu, która zdaje się być kobietą jakiej jego babka w życiu nie zaakceptuje. Jednakże wszystkie jego plany idą w łeb kiedy na jego drodze staje amerykańska piękność Maria Butterfield którą ratuje z poważnych tarapatów.
Jak skończy się historia Olivera i Marii?
Czytałam tę powieść z zapartym tchem. Nie mogłam się doczekać tego co przyniesie każda następna strona. Jednakże uważam że jest to powieść raczej dla kobiet i do nich kieruje swoje zdecydowanie polecam.
Powieść należy do romansu. A autorka stworzyła niesamowitych bohaterów do których poczułam sympatię od samego początku.
Powieść porusza takie tematy jak wybawienie, zemsta,zdrada,śmierć,tajemnica, miłość, przyjaźń, bezinteresowność,współczucie,zrozumienie i wiele innych.
O czym uczy ta książka? Pokazuje że każdy kiedyś spotka miłość swojego życia. Pokazuje również moc miłości. Jak miłość wpływa na człowieka.
Powieść przepełniona jest mnóstwem intryg i niespodziewanych zwrotów akcji.

Nie mogę się doczekać następnych części. Jestem ciekawa w jaki sposób potoczą się losy reszty rodzeństwa. Ze względu na to jak wszyscy są "zapalenie do zawierania małżeństwa w tak krótkim czasie jaki wyznaczyła im babka.

Avatar użytkownika - Aleksandra880128
Aleksandra880128
Przeczytane:2016-01-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku,
Spodziewałam się, że będzie nudna, tymczasem tak mnie wciągnęła, że w jeden dzień przeczytałam ponad 200 stron
Avatar użytkownika - Anna_Valerious
Anna_Valerious
Przeczytane:2013-03-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 2013,
Dowód na to, że inteligentne romanse istnieją. Ciekawa fabuła, szczególnie jeśli chodzi o motyw morderstwa i samobójstwa. Można nawet uznać, że wieje tutaj psychologią.
Avatar użytkownika - olasob17
olasob17
Przeczytane:2013-06-13, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Niby nic (romansidło jak się patrzy) a jednak cieszy :) idealna na długie podróże autobusem
Avatar użytkownika - Mephelome
Mephelome
Przeczytane:2020-05-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Rodzeństwo Sharpe'ów jest, od czasu tragicznej śmierci rodziców, wychowywane przez babcię. Ma ona jednak dość ich szaleństw i wybryków, dlatego też postanawia postawić im ultimatum - albo się ustatkują, albo ona przestanie ich utrzymywać, a rodzinny biznes odda w ręce kogoś innego.

W związku z tym warunkiem najstarszy z rodzeństwa - Oliver ma nadzieję uświadomić babcię, jak nierozsądny jest to pomysł i postanawia przekupić jakąś chętną kobietę, by ta udawała jego narzeczoną. Musi tylko znaleźć kogoś, kto całym swoim jestestwem będzie zaprzeczeniem wszystkich cech, jakie ceni babcia.

"Narzeczeni mimo woli" Sabriny Jeffries (w tłumaczeniu Karoliny Zaremby) to pierwsza powieść z serii o Diablętach z Hallstead Hall. Jest to cudownie lekki romans, przy którym można się oderwać od codzienności i spędzić czas na zwyczajnej, dobrej zabawie. Jest dokładnie tym, czego można się spodziewać po tytule i zdecydowanie nie rozczarowuje. Miejscami wydawała mi się inspirowana "Dumą i Uprzedzeniem" Jane Austen, co jedynie dodało jej uroku.

Zakazane uczucie
Sabrina Jeffries0
Okładka ksiązki - Zakazane uczucie

Jordan Willis, hrabia Blackmore, grał z uczuciami wielu kobiet z towarzystwa, jednak to pocałunek ukradziony niewinnej córce pastora całkowicie wytrącił...

Pirat
Sabrina Jeffries0
Okładka ksiązki - Pirat

Panna Sara Willis, wraz z grupą innych młodych, pragnących naprawić świat dam, wyprawia się w rejs do Australii, by na miejscu poznać sytuację deportowanych...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz